ODI دوم: KL Rahul می گوید هند “پس از شکست در استرالیا” به اندازه کافی سریع سازگار نبود “


جانشین کاپیتان هند KL Rahul روز یکشنبه با پشتیبانی از بولینگ های مبارز خود گفت که جاسپریت بومرا و شرکت در مورد سازگاری با شرایط تاکنون درس های سختی را تحمل کرده اند و تعجب آور نیست که بدست آوردن ویکت به سختی با خفا بازی می کند پیست های استرالیا. بولرهای هندی ، که در IPL قبل از فرود در استرالیا بسیار خوب عمل کرده بودند ، در دو ODI اول خونریزی کرده اند و به میزبان اجازه می دهند با برتری قاطع 2-0 سری 3 ODI فرار کند.

اخبار

بومرا همیشه قابل اعتماد و محمد شامی آتشین توسط خفاشگران تیم میزبان که به میل خود گلزنی کرده اند کاملاً معمولی به نظر می رسد.

راهول در مطبوعات پس از بازی گفت: “من موافق نیستم كه شما بگویید آنها در تلاش هستند. این شرایط متفاوت است ، قالب متفاوت است. این برای ما یاد می گیرد كه بنشینیم و فكر كنیم كه چگونه می توانیم هنگام بازی در چنین ویكت های خوب بازی كردن ، بهتر عمل كنیم.” کنفرانس پس از هند با 51 رانش دومین ODI را از دست داد.

“در کریکت توپ سفید ، تهیه مرتباً ویکت حیاتی است ، پس فقط شما می توانید نرخ اجرا را تحت کنترل داشته باشید … ما برای بدست آوردن ویکت باید مانتای خود را پیدا کنیم و واحد چوب زدن باید به چگونگی مشارکت 30-40 ساله را گسترش دهید ، “او ارزیابی کرد.

راهول گفت بولرهای استرالیا به دلیل آشنایی با شرایط می توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

“ما به اندازه کافی سریع انطباق پیدا نکردیم. این یک منحنی یادگیری برای گروه بولینگ است که سریعتر سازگار می شوند.”

رهول در پاسخ به این س ifال که آیا این فقط مرحله بدی برای بومرا است که اوایل سال جاری حتی در نیوزیلند نیز دست و پنجه نرم کرد ، گفت که سرعت گیر با قدرت برمی گردد.

“همه ما می دانیم که جاسپریت بسیار آتشین و رقابتی در زمین است. او برای این کار اهمیت زیادی دارد ، ما ارزش جاسپریت را می دانیم. وقت آن است که یک بازیکن قهرمان برگردد و تحویل دهد و برای ما ویکت بدست آورد.”

“در نیوزیلند و استرالیا ، ویکت برای خفاش خیلی خوب است ، خواهید دید که بولرها ویکت نخواهند گرفت ، این قابل قبول است.”

این تیم در حال حاضر این سریال را از دست داده است اما راهول گفت که این تاثیری بر روحیه اتاق پانسمان نداشته است.

“روحیه در اردوگاه هنوز بسیار مثبت است ، گاهی اوقات ، به عنوان یک تیم می توانید بپذیرید که مخالفان کریکت بهتر بازی می کنند. این شرایط خانه ای برای آنها است. صادقانه بگویم ، ما بعد از مدت ها ، طولانی مدت کریکت 50 بازی کردیم ، “راهول گفت.

وی گفت: “ما بسیاری از كارها را به درستی انجام می دهیم ، فقط باید بیاموزیم كه چگونه در چنین ویك های زیبا باتینگ كاسه كشی كنیم. نه خیلی از اشتباهات ما ، ما باید با مهارت و اجرا بهتر شویم.”

هر دو طرف تعدادی از صیدها را رها کرده اند و چندین مورد از زمین ضعیف وجود دارد. راهول گفت این ممکن است به این دلیل باشد که این بازی پس از مدت ها قبل از حضور پر سر و صدا در حال انجام است.

هواداران برای اولین بار در سری بازی های در حال انجام به ورزشگاه بازگشتند ، زیرا هشت ماه پیش به دلیل تهدید جهانی COVID-19 ممنوعیت كاملاً محروم شد.

“این اتفاق می افتد. من پشت ویکت می مانم اما با تجربه می توانم به شما بگویم که وقتی بعد از مدت ها قبل از تماشاگران بازی می کنی ، انتخاب توپ کمی دشوار است و هوا هم بسیار بادآورده بود.”

دیوید وارنر ، افتتاح کننده استرالیا در جریان بازی روز یکشنبه دچار آسیب دیدگی شد و راهول آرزو داشت که در مسابقات باقی مانده تور حضور پیدا نکند.

تبلیغ شده

این بازکن تاکنون نیم قرن پشت سر هم زده است.

وی گفت: “خوب خواهد بود اگر او برای مدت طولانی مصدوم شود. من آرزو نمی كنم كه این برای هر بازیكنی باشد اما او شكارچی اصلی آنها است ، این برای تیم ما خوب خواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله