ODI دوم: مطمئن نیستم اگر می خواهم بازی کنم ، استیو اسمیت نشان می دهد

با A بیدار شدم

هند و استرالیا: استیو اسمیت در زمین کریکت سیدنی شلیک می کند.© خبرگزاری فرانسه


استیو اسمیت ، متخاصم در استرالیا فاش کرد که او تقریباً دومین ODI را در برابر هند از دست داد پس از بیدار شدن با “دوز بد سرگیجه” روز یکشنبه. اسمیت پس از آنکه استرالیا هند را با 51 دوش شکست داد 104 شکست 64 توپ را شکست و به عنوان بازیکن برتر انتخاب شد. این دومین بار در سه روز بود که اسمیت یک قرن چشمگیر را شکست. اسمیت همچنین هنگامی که Shreyas Iyer خوب به نظر می رسید ، یک کار خارق العاده انجام داد تا او را اخراج کند. با این حال ، چاقو سمت راست گفت که او فکر می کند برای گرفتن میدان تلاش خواهد کرد زیرا “برای مدتی در آنجا عالی به نظر نمی رسید”.

اخبار

“cricket.com:” من امروز صبح دوز سرگیجه خیلی بدی داشتم و داشتم تلاش می کردم تا … زود آمدم پایین تا یک ضربه بزنم و کمی دور بزنم. در آنجا مدتی خوب به نظر نمی رسید. ” .au به نقل از اسمیت گفت.

اسمیت گفت که پزشک تیم کانگوروس ها تمرینات مختلفی را برای تسکین درد از او انجام داد.

اسمیت گفت: “من نمی دانستم امروز بازی می كنم. پزشك ، من فكر می كنم او امروز شش مانور Epley را روی من انجام داد و بلورها را از گوشم بیرون آورد و من برای كمی تلاش می كردم.”

وی افزود: “فقط خوشحالم كه می توانم از اینجا خارج شوم و یك بازی خوب دیگر انجام دهم و به تیم كمك كنم.”

در همین حال ، دیوید وارنر به دلیل کشیدگی کشاله ران در دیدارهای محدودی که در برابر هند انجام داده بود محروم شد و مسابقات توپ سفید باقی مانده را از دست خواهد داد.

D’Arcy Short که آخرین بار در فوریه 2019 با T20I بازی کرد ، در تیم T20I جایگزین Warner مصدوم شد. کوتاه بهترین گلزن لیگ بیگ باش در 18-2017 و 19-2018 ، شورت به عنوان بازکننده قدرت چپ وارنر به تیم آورده شده است.

تبلیغ شده

همچنین ، پات کامینز ، نوک تیز باقیمانده دیدارهای محدودی که برابر هند برگزار می کند را از دست خواهد داد تا کمی استراحت داشته باشد تا زمان شروع بازی طولانی مدت در آدلاید اوال از 17 دسامبر.

استرالیا روز یکشنبه در سری سه مسابقه ODI برتری غیرقابل قبول 2-0 کسب کرد و روز چهارشنبه در لاستیک مرده به مصاف هند می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله