ODI دوم: دیوید وارنر با آسیب دیدگی کشاله ران از زمین خارج می شود


دیوید وارنر در جریان دومین ODI مقابل هند ، در زمین کریکت سیدنی لنگ لنگان رفت. وارنر با دفاع از 389 امتیاز برای چهار ، در چهارمین دوره از بازی دوم ، پس از از دست دادن جایگاه خود ، زمین را ترک کرد تا یک ضربه از بازدید از شیخار ضوان باز کند. طبق بیانیه رسمی کریکت استرالیا (CA) ، 34 ساله پس از آسیب دیدگی از طریق صدمه ، از ناحیه کشاله ران فرستاده شده است. دسته رسمی محتوای دیجیتال CA ویدیویی از این حادثه را در توییتر منتشر کرد. این ویدئو است:

اخبار

در این فیلم ، وارنر در حالی که روی زمین دراز کشیده و در حالی که ناراحتی کشاله ران خود را نگه داشته است ، در حال برنده شدن است. پس از ورود فیزیوتراپ تیم ، این زوج بلافاصله به غرفه عزیمت کردند ، در حالی که وارنر از درد به شدت احساس ناراحتی می کرد.

یک مصدومیت جدی می تواند ضربه بزرگی برای میزبان باشد ، بازیکنانی که در اولین ODI با گلزنی نیم قرن وارنر در فرم عالی بودند. این مصدومیت همچنین پس از آن رخ می دهد که مارکوس استوینیس در اولین پیروزی ODI ، در روز جمعه ، از ناحیه کرنش دچار فشار شد. اگرچه ، او هنوز از تیم محدود کننده تیمش حذف نشده است.

در طی اولین بازنگری های ODI دوم ، وارنر با انتقاد 83 اجرا از 77 تحویل ، با نرخ اعتصاب 107.79. او هفت چهار و شش شش ثبت کرد. او توسط شرياس آيير تمام شد.

تبلیغ شده

به غیر از وارنر ، استیو اسمیت یک بار دیگر طلسم تیمش بود که 104 ضربه از 64 توپ را زد. حتی آرون فینچ (60) ، مارنوس لابوشاگن (70) و گلن ماکسول (63) نیم قرن را برای میزبانان بدست آوردند.

بخش بولینگ هند بار دیگر تکه تکه شد ، جاسپریت بومرا یک ویکت را گرفت اما 79 دوش از 10 گرایش را نیز واگذار کرد. در همین حال ، محمد شامی و هاردیک پاندیا نیز هر یک اخراج را ثبت کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله