ODI دوم: استیو اسمیت پاورز استرالیا را به پیروزی خیره کننده در برابر پیروزی در برابر هند


استرالیا به لطف یک نمایش خیره کننده خیره کننده دیگر برای مهر و موم پیروزی در سری سه مسابقه ، هند را با 51 دوش در دومین ODI در زمین کریکت سیدنی شکست داد. استرالیا پس از پیروزی 66 بر دوش هند در اولین مسابقه ، با کسب 374 امتیاز ، تعداد عظیمی دیگر را در هیئت مدیره قرار داد که برای تعقیب بازدید کنندگان بسیار زیاد بود. اسمیت 104 بار از تحویل 64 را شکست – قرن دوم خود در این سری – در حالی که همه بتمن های دیگر در پنج تیم برتر استرالیا موفق به کسب پنجاه امتیاز شدند تا تیم میزبان را در ارسال 389/4 یاری کند. در برگشت ، هند فقط موفق شد امتیاز 9/338 را بدست آورد زیرا استرالیا در این سری با نتیجه 2-0 صعود کرد.

اخبار

هارون فینچ و دیوید وارنر ، بازیکنان استرالیا ، با برنده شدن در بازی و خفاش ، شروع خوب دیگری در برابر بازدیدکنندگان داشتند و 142 بازی را برای اولین ویکت انجام دادند ، قبل از اینکه فینچ به دست محمد شامی بیفتد.

وارنر به لطف ضربه مستقیم درخشان Shreyas Iyer ، خیلی زود پس از 83 امتیاز خوب ، عزیمت کرد.

اسمیت که در آخرین مسابقه 66 توپ 105 را بلوز زد ، همراه با مارنوس لابوشاگن کنترل آنجا را به دست گرفت.

در حالی که اسمیت به دهمین قرن ODI خود رفت با دویدن 136 دوید.

هاردیک پاندیا که از زمان جراحی کمر خم نشده است ، توسط ویرات کوهلی ، کاپیتان هند ، توپ را برای چهار بازیگر به او هدیه داد و توانست اسمیت خطرناک را اخراج کند.

اما استرالیا مرتباً بدبختی ها را جمع و جور می کرد ، گلن ماکسول وارد این کشور شد و فقط 29 زایمان را 63 گل کرد.

هند در آغاز تعقیب و گریز شروع خوبی داشت ، در حالیکه شیخار داوان و مایانک آگروال 58 دوش را انجام دادند قبل از اینکه هر دو به ترتیب توسط جاش هازلوود و پت کامینز به سرعت برگردانده شوند.

کوهلی و شریاس آیر پس از آنکه مویزس هنریکس دومی را به دلیل 38 اخراج کند ، 97 دوی مسابقه قرار دادند.

سپس کوهی با KL Rahul پیوست و این دو نفر قبل از اینکه کاپیتان هندی با یک ضربه شلیک کننده ، بازیگر میانی را پیدا کند ، 72 دوش برای ویکت چهارم انجام دادند ، که 11 سال کمتر از یک قرن طول کشید.

کهلی در ضربه 89 دوی خود ، هفت مرز و دو شش را به دست آورد ، که همچنین باعث شد 22000 دوش در کریکت بین المللی بدست آورد.

راهول سعی کرد هند را در بازی به همراه هاردیک پاندیا حفظ کند ، اما با بالا رفتن نرخ درخواست ، راهول به دست زامپا افتاد تا سعی کند شوت های بزرگ را بزند.

wicketkeeper-batsman 76 امتیاز از 66 زایمان را به دست آورد ، با چهار مرز و 5 حداکثر امتیاز.

سپس پت کامینز در آخرین بازی خود راویندرا جیدجا و هاردیک پاندیا را در آخرین زایمان اخراج کرد تا به عنوان بهترین بولر استرالیا در شب با ارقام 3-67 به پایان برسد.

قبل از اینکه زامپا پای جاسپریت بومرا را قبل از ویکت به دام بیندازد ، محمد شامی پس از حبس گلن ماکسول ، که یک ضرب برگشت ساده را به دست آورد ، اشتباه گرفت.

تبلیغ شده

استرالیا و هند اکنون قبل از یک سری مسابقات T20I سه مسابقه ای برای سومین ODI به کانبرا سفر می کنند.

هند تور استرالیا را با یک سری تست چهار مسابقه به پایان می رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله