ODI دوم: استیو اسمیت اعتبارات تغییر یافته در رویکرد خفاش پشت فرم تاول زدن را تغییر می دهد

هند و استرالیا: استیو اسمیت در ODI دوم به شش برخورد می کند.© خبرگزاری فرانسه


استیو اسمیت ، متخاصم استرالیا پس از قرن ها پشت سر گذاشتن دروازه هند ، گفت که روش تغییر خفاش نتایج بهتری را برای او در سری های در حال انجام دارد. اسمیت اکنون به جای ضربه سخت به توپ ، “با ظرافت بیشتری” می جنگد. او 104 ضربه 64 توپ را شکست و به عنوان بازیکن مسابقه انتخاب شد. استرالیا پس از اینکه دیوید وارنر (83) و آرون فینچ (60) شروع کننده بازی را آغاز کردند ، در 50 پرنده خود ، یک ماموت مجموعاً 379/4 را به ثبت رساند در حالی که 5 خفاشگر برتر نیم قرن برای تیم گلزنی کردند.

اخبار

میزبان در این بازی با 51 ران پیروز شد و در سری سه مسابقه به برتری غیرقابل صعود 2-0 دست یافت.

“من از توپ یک احساس خوبی داشتم. این بنیاد عالی دیگری بود که توسط Finch و Davey تنظیم شده است. این فقط خلاصه ای از شرایط و آنچه در پیش رو دارید است. در برابر هند ، شما باید امتیازات بزرگ را بدست آورید. خوشبختانه ، آن را خاموش کرد. با ظرافت بیشتری در حال حاضر و این جواب داده است. چند هفته پیش سعی کردم توپها را به سختی بخوانم. این (رکوردها) من را اذیت نمی کند ، خوب است که برای تیم چند اجرا کنم. پسران نیز در این زمینه برجسته بودند ، “اسمیت در پایان بازی گفت.

هند از همان آغاز تعقیب و گریز در پشت هشت توپ قرار داشت و فقط ویرات کوهلی (89) و KL راهول (76) بودند که می توانستند غرور را با خفاش در دست نجات دهند. در پایان ، استرالیا با 51 دوش یک پیروزی آسان را به پایان برد.

پیش از این ، استیو اسمیت و دیوید وارنر به ترتیب 104 و 83 بازی کردند که استرالیا در مجموع 389/4 برابر هند قرار گرفت. اول اینکه استرالیا تصمیم به خفاش می گیرد ، بار دیگر هنگامی که وارنر و آرون فینچ توپ های هندی اطراف پارک را چکش می زدند ، به یک پرواز رسیدند. هر دو باک از مرز 50 دویدن خود عبور کردند و این دو نفره برای بیش از 100 بار برای سومین بار متوالی در کریکت ODI همکاری کردند.

تبلیغ شده

در هشت اوور نهایی ، لابوساگن و ماکسول 93 بار دیگر به مجموع استرالیا اضافه کردند و در نتیجه ، تیم در مجموع بیش از 380 دوش نشان داد. لابوشاگن پس از بازی در 70 دوی رانندگی اخراج شد در حالی که ماکسول در 63 شکست ناپذیر ماند.

ODI نهایی و سوم این مجموعه در Manuka Oval ، Canberra چهارشنبه 2 دسامبر بازی می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله