ODI دوم: آرون فینچ ، KL Rahul در یک مبارزه دوستانه با دستکش در سیدنی شرکت می کنند. تماشا کردن

ODI دوم: آرون فینچ ، KL Rahul در یک مبارزه دوستانه با دستکش در سیدنی شرکت می کنند.  تماشا کردن

KL Rahul و Aaron Finch روز یکشنبه در جریان ODI 2 در سیدنی لحظه ای سبک را به اشتراک گذاشتند.© اینستاگرام


آرون فینچ و KL راهول لحظه ای سبک را در میادین در جریان برگزاری دومین مسابقه بین المللی یک روزه (ODI) بین استرالیا و هند در سیدنی در روز یکشنبه به اشتراک گذاشتند. بعد از تصمیم به خفاش ، فینچ و دیوید وارنر دوباره میزبانان را خوب شروع کردند و جایگاه 142 را برای اولین ویکت دوختند. در 12 امین دوره استرالیا ، ناودیپ سائینی با ضربه کامل فینچ را پرتاب کرد که ناخدای استرالیایی آن را از دست داد و مستقیماً به شکم او برخورد کرد. فینچ پس از وارد آوردن ضربه به بدنش با درد دست و پنجه نرم می کند. حرکات حرکتی هند KL Rahul سعی کرد فینچ را در جایی که مورد اصابت قرار گرفت قلقلک دهد و ناخدای استرالیایی با لبخندهای دور و بر او را دور کند.

اخبار

وقتی این حادثه رخ داد ، فینچ 18 ساله بود و بعد از آن نیمه 28 امین ODI را به ثمر رساند. او 60 توپ را از 69 توپ با کمک شش مرز و حداکثر درست کرد.

محمد شامی با دستیابی به برتری فینچ که در اواسط بازی توسط ویرات کهلی ، کاپیتان هند به برتری رسید ، اولین دستیابی به هند را به دست آورد.

شریک افتتاحیه فینچ ، دیوید وارنر نیز با کسب نیم قرن ، دومین دوره خود از سری ODI است.

وارنر در یک بازه بسته بندی شده با سه حداکثر و هفت مرز ، 83 توپ را از دست داد.

تبلیغ شده

دوره های کاری وارنر به لطف درخشش در این زمینه توسط شریاس اییر ، كه از بیرون دایره 30 حیاطی ضربه مستقیمی را به ثمر رساند ، به پایان رسید.

برای هند ، این بعد از چکش خوردن در جمعه افتتاحیه سریال ، یک کار انجام یا مرگ است.

مباحث ذکر شده در این مقاله