NZ در مقابل WI: نیوزیلند با پیروزی در ویندوز بزرگ خط تست خانگی بدون شکست را گسترش می دهد


نیوزیلند روز یکشنبه پس از پایان دادن به یک مبارزه در قرن عقب توسط جرمین بلک وود ، در یک مسابقه مقابل وست هند در هامیلتون ، در 14 مسابقه شکست بدون شکست خود را کسب کرد. West India همه قبل از ناهار در روز چهار به مدت 247 بیرون از خانه بودند پس از اینکه فقط 138 امتیاز را در ابتدای کار خود در پاسخ به 519 نیوزیلند برای 7 امتیاز دادند ، یک میزبان میزبان را با یک پیروزی بزرگ و یک پیروزی 134 دور بدست آوردند. بلک وود پس از ایستادن 155 دوش با الزاری جوزف که 86 بار پیروز شد ، آخرین مسابقه سقوط برای 104 بود ، برای 104 ، این پیروزی که در دو روز اول زمانی که کین ویلیامسون ، کاپیتان نیوزلند یک 251 باشکوه را ایجاد کرد ، ایجاد شد و تیم های خارج از کشور را دشوار دانست. در ویکت های نیوزیلند داشته باشید.

اخبار

آخرین پیروزی در خانه شکست ناپذیری نیوزیلند را به 14 تست چشمگیر افزایش داد ، آماری که ویلیامسون را غافلگیر کرد.

ویلیامسون ، كه تمام اعتبار خود را از خود دور كرد ، گفت: “صادقانه بگویم ، من نمی دانستم كه چنین چیزی وجود دارد ، اما عالی است.

“اما ما از خود پیشی نمی گیریم. خوب بود که توانستیم عملکرد خوبی ارائه دهیم و برای ما این است که سعی کنیم بیت های کوچک را هر بار در هر بازی بهبود بخشیم.”

اگرچه از ویکتهای سبز نیوزیلند چیزهای زیادی ساخته شده است و در همیلتون زمردی سرسبز بود ، ویلیامسون معتقد بود که این کار برای هر دو طرف عادلانه است و هند غربی هنگام برنده شدن در برتری اولین برتری را دارد.

“ما نیاز به یک مبارزه کمی بیشتر داریم”

اما کومار روچ و شانون گابریل توپ های اعتصابی آنها آنقدر پر از کاسه نبودند که بتوانند سیاهپوشان را تحت فشار قرار دهند ، در حالی که ضرب و شتم های غرب هند ناخوشایند به نظر می رسیدند که به اولین اتفاقات بزرگ تیم میزبان پاسخ دهند.

کاپیتان جیسون هولدر گفت: “ما به وضوح خوب خفاش نکردیم.”

“در مراحل ابتدایی کار ما فقط در آن دوره های دشوار به کمی مبارزه بیشتر احتیاج داریم و آن را پشت سر می گذاریم.

“کین به ما نشان داد که دقیقاً چطور باید این کار انجام شود ، این یک آزمایش تست مناسب ، صبور بودن ، خرید وقت بود.”

در حالی که تیم ساوته یک کلاس مستر از بولینگ نوسان نیوزلند را هدایت می کرد ، در روز سوم 15 ویکت را از دست داد.

این امر باعث شد تا گردشگران در دومین سفر خود در ساعت 196 به مدت چهارمین روز با طناب وارد شوند.

قبل از اینکه کایل جمیسون و نیل واگنر با هم ترکیب شوند و در طی 10 تحویل ، سه ویکت نهایی را بدست آورند ، بلک وود و جوزف مجموع را به 244 رساندند.

دروازه بان ویکت ، شین دوریچ که در روز اول از ناحیه دست مصدوم شد ، در هر دو نوبت خفاش نکرد.

واگنر ، نماینده مشهور توپ کوتاه ، همچنین با پنج ویکت از شش ویکی که در این مسابقه گرفت از شرایط زایمان تمام عیار شرایط را تطبیق داد.

اوایل روز هنگامی که بلک وود ، 89 ساله ، توپ خود را مستقیم به راس تیلور داد ، نیوزیلند فرصتی برای دستیابی به موفقیت مهم داشت.

اما اولین لغزش قابل اطمینان ، این صید را ریخت که این یکی از شش شانس زلاند نو است.

تبلیغ شده

صبح روز چهارم پس از 80 دقیقه مبارزه ، سرانجام سرخپوشان هند پایان یافت ، زمانی که جوزف در نقطه عمیق جامیسون گرفتار شد.

در ادامه موارد زیر ، واگنر دو ویکت آخر بلک وود و شانون گابریل را تمیز کرد تا در این فرصت با چهار امتیاز برای 66 به پایان برسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله