NZ در مقابل PAK: کریکتهای پاکستان توسط “انزوای ویروس کرونا” در نیوزیلند “از نظر ذهنی ، از نظر جسمی” برخورد می کنند


کریکت کریکتهای پاکستان روز دوشنبه از تحت تأثیر قرار گرفتن “ذهنی و جسمی” پروتکل های سخت کوید -19 نیوزیلند شکایت کردند که باعث شده بازیکنان نزدیک به دو هفته در هتل قرنطینه خود محبوس شوند. مربی مصباح الحق گفت تیم منتظر خروج از انزوای مدیریت شده است ، با کریکت نیوزلند گفت که آخرین آزمایشات ویروس منفی بوده و باید روز سه شنبه مجاز به انجام آنها باشد. از ماه گذشته که 50 بازیکن به اضافه بازیکنان و مقامات وارد شدند ، 10 مورد آزمایش ویروس کرونا مثبت است و مقامات بهداشتی نیوزلند را مجبور به برداشتن مجوز تمرین تیم به صورت جداگانه می کنند.

اخبار

در اوایل اقامت ، چندین نفر از اعضای تیم در هتل قرنطینه چهار ستاره خود در کریستچرچ با هم مخلوط شدند ، و این امر تخلف از قوانین انزوا مدیریت شده است.

مصباح در بیانیه ای گفت: “ورزشکاران برتر حرفه ای برای آماده سازی نیاز به محیط خاصی دارند تا بتوانند هر بار كه نماینده كشورهای خود هستند در حداقل سطح مورد انتظار عمل كنند.”

وی گفت پاکستان مقررات بهداشت و ایمنی را “رعایت و درک می کند” ، اما “این واقعیت را نمی توان انکار کرد که اجرای برخی مقررات بر ورزشکاران ما تأثیر گذاشته است ، هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی قبل از یک سری بین المللی”.

تمام ورودهای خارج از کشور به نیوزیلند باید دو هفته در قرنطینه باشند ، تیم های ورزشی که پس از سه روز آزمایش های منفی را پس می دهند ، مجوز آموزش جداگانه را با هم دارند.

روز جمعه ، 10 روز پس از ورود تیم پاکستان ، مقامات بهداشتی نیوزلند گفتند “نگرانی های مداوم” در مورد خطر عفونت های بعدی باعث می شود که ممنوعیت آموزش آنها لغو نشود.

“من می خواهم از بازیکنانم و تیم مدیریتی به خاطر صبر ، فداکاری ها و سختی هایی که کشیده اند ، تعریف و تمجید کنم تا اطمینان حاصل کنم که آنها نه تنها منجر به از سرگیری مجدد ایمن کریکت های بین المللی در طول بیماری همه گیر Covid-19 می شوند … بلکه سعی می کنند بهترین های خود را ارائه دهند. هر وقت پا به زمین می گذارند ، “مصباح گفت.

تبلیغ شده

کریکت نیوزلند گفت که این آزمایشات منفی به این معنی است که به طرف تورگردان اجازه داده می شود روز سه شنبه ، تا زمان تأیید وزارت بهداشت ، انزوا را ترک کند تا برای اولین مسابقه Twenty20 خود مقابل Black Caps در 18 دسامبر آماده شود.

وزارت بهداشت نیوزلند از تأیید نتایج آخرین آزمایشات این تیم خودداری کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله