“Not Going To Win…”: دیوید وارنر پس از شکست در مقابل PBKS، DC Batters را منفجر می کند

دیوید وارنر، کاپیتان دهلی کاپیتالز، از رویکرد بد ضربه‌زنی تیمش ناراحت بود، زیرا آنها پس از شکست 31 ران مقابل پنجاب کینگز در اینجا از رقابت‌های پلی آف IPL حذف شدند. در تعقیب 168 با چرخش آهسته، ضربه زن چپ دست استرالیا به دی سی شروعی عالی داد، زیرا تیمش در پایان پاورپلی بدون باخت به عدد 69 رسید، اما آنها به 88 برای 6 در 10.1 اوور سقوط کردند و در نهایت به 136 محدود شدند. 8. وارنر در سخنرانی پس از بازی گفت: “همانطور که ما شروع کردیم و سپس 6 بر 30 شکست خوردیم، شما در بازی های زیادی پیروز نخواهید شد.”

“یک تلاش ناامید کننده دیگر با خفاش پس از شروعی که داشتیم.” دی سی دو مسابقه باقی مانده خود را فقط برای غرور انجام خواهد داد.

فکر می‌کنم ترکیب مناسبی پیدا کردیم، اما همچنان 4-5 ویکت را در وسط از دست می‌دهیم و این کاری است که در این سطح نمی‌توان انجام داد.» او همچنین شانس سقوط Prabhsimran Singh را که در 68 از Rilee Rossouw مهلت گرفت، نادیده گرفت.

وارنر گفت: “چند فرصت از دست رفته به قیمت چند دوش برای ما تمام شد.”

او درباره رویکرد دی سی در بازی های آینده گفت: باید با غرور، باور به خود و با آزادی بازی کرد.

در زمین سختی که هیچ یک از هم تیمی هایش از 20 عبور نکردند، پرابسیمران با توپ 103 65 خود راه را نشان داد.

شیخار داوان، کاپیتان تیم PBKS در تمام ستایش از پرابسیمران گفت: “من این ضربه را بسیار بالا ارزیابی می کنم، این ضربه را با آن ضربات بالا و ضرباتی که او در برابر چرخش بازی کرده است – شگفت انگیز بود.” داوان همچنین از اسپین دوتایی هارپریت برار (4/30) و راهول چهار (2/16) و سرعت بولینگ به رهبری زیبای ناتان الیس (2/26) استقبال کرد.

برای بستن آن اعتبار به اسپینرها و سپس کاسه داران سریع تعلق می گیرد. این برد امیدهای باریک پلی آف PBKS را زنده نگه داشت.

“من دوست دارم پسرها چگونه مسئولیت را بر عهده گرفته اند. من از نحوه رشد آنها بسیار خوشحالم. این برد به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد.

ما می دانیم که باید در هر دو بازی پیروز شویم. باید آرام و متمرکز بمانیم زیرا آرام ماندن و تمرکز برای ما کارساز است.” PBKS دو بازی باقیمانده خود را – برابر دهلی کپیتالز (17 مه) و راجستان رویالز (19 مه) – در دارمسالا برگزار خواهد کرد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله