NorthEast United کرالا بلاسترها را پس از اعتصاب دیرهنگام Idrissa Sylla به تساوی 2-2 رساند


Idrissa Sylla بازیکن تعویضی در لحظات مرگ به تساوی دست یافت تا به NorthEast United کمک کند تا Kerala Blasters در یک بازی سوپرلیگ هند در روز پنجشنبه به تساوی 2-2 برسد. گل های سرخیو سیدونچا (دقیقه 5) و گری هوپر (45) کرالا را در وقت استراحت 2-0 پیش انداخت. اما کوسی اپیا (مهاجم 51) مهاجم غنا پیش از گل تساوی مصدومیت سیلا ، ناحیه شمال شرقی را قادر به بازی در خانه کرد تا امتیازش را بدست آورد. کرالا پس از یک دقیقه سکوت به احترام مرحوم دیگو مارادونا ، رویای خود را آغاز کرد و سیدونچا در دقیقه 5 از روی ضربه ایستگاهی سیتیاسن با ضربه سر به گل رسید.

اخبار

ضربه سر خط دار اسپانیایی از زیبایی برخوردار بود – هیچ دروازه بانی در جهان نمی توانست آن را نجات دهد. عدم حضور ساهال عبدالصمد به این معنی بود که سیدونچا بالاتر بازی می کند و این استراتژی نتیجه خوبی می دهد.

در دقیقه 23 ، هوپر وقتی دفاع دفاعی NorthEast غافلگیر شد ، یک نفر را به تماشا نشست. سیدونچا ، پس از دریافت توپ از هوپر ، توپ را به او برگشت و در حالی كه بازیکن انگلیسی رو به دروازه ای باز بود.

ضربه اول هوپر اما از بالای دروازه شعله ور شد. هر دو تیم در تلاش بودند موقعیت های مشخصی ایجاد کنند تا پایان نیمه اول که یک حرکت تهاجمی از کرالا با اشاره داور به نقطه خاتمه یافت.

در مورد Rakesh Pradhan به سختی قضاوت شد که Lalthathanga Khawhhring را به پایین کوبیده است. پنالتی بدست آمده را هوپر مستقیم از وسط شوت زد.

دروازه بان NorthEast ، Subhasish Roy Chowdhury توانست به راحتی پا به توپ برسد ، اما تماس کافی برای بیرون نگه داشتن توپ نبود.

نیمه دوم نیمه دوم را هایلندها مثبت آغاز کردند و به زودی به خاطر اهدافشان پاداش گرفتند. برخی از دفاع های ضعیف توسط کرالا به اپیا اجازه دادند از فاصله نزدیک گلزنی کند.

با این حال ، آپیا بعداً در دقیقه 65 که یک پنالتی به NorthEast اعطا شد ، شرور شد. غنی سعی کرد لالنگماویا را پیدا کند ، اما دومی توسط جسل کارنیرو در جعبه آورده شد.

آپیا برای گرفتن پنالتی پا به میدان رفت اما ضربه ایستگاهی او قبل از گلزنی به تیر دروازه برخورد کرد. دقایقی پس از غیبت ، سیللا ، مهاجم گینه ای جای آپپیا را گرفت که نفوذ زیادی در بازی داشت.

طرف نوس مدام در را می زد و به زودی به پاس تلاش هایش پاداش می گرفت. سیللا در دقیقه 83 وقتی توپ را با ضربه سر از بالای دروازه به بیرون زد ، موقعیت تساوی را از دست داد.

تبلیغ شده

اما او این کار را در زمان مصدومیت جبران کرد و قبل از اینکه به خانه آلبینو گومس دروازه بان کرالا برسد توپ عالی را با سینه کنترل کرد.

در پایان ، تساوی اطمینان داد که NorthEast پس از دو بازی بدون شکست باقی مانده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله