“No Talk On No Balls”: پس از اخطار کاپیتانی، اکنون MS Dhoni ترول CSK Starlet را انجام می دهد. تماشا کردن

چنای سوپر کینگز (CSK) بدون شک یکی از پرطرفدارترین تیم ها در تاریخ لیگ برتر هند (IPL) است، به لطف رهبر کاریزماتیک آنها MS Dhoni که از سال 2008 باتوم را در دست دارد. در طول سال ها، چندین نسل جدید از بازیکنان آمده اند، تحت رهبری دونی بازی کرده اند و رفته اند. با گذشت 16 سال از شروع دوره افتتاحیه لیگ T20، Dhoni همچنان “ثابت” باقی مانده است. حتی در سن 41 سالگی، دونی می‌داند که چگونه بهترین نتیجه را از جوانان در زمین بگیرد و آنها را راحت کند.

در یک مسابقه زوج برای CSK، که با حضور دونی و راجواردان هانگرگکار برگزار شد، اولی در مقابل تماشاچیان، آهنگساز جوان را ترول کرد. این گفتگو به شرح زیر است:

“عصر همه بخیر. خیلی خوشحالم که اینجا هستم. همانطور که ماهی بهیا گفت، کی جیتنا جیادا هوم ایس رویداد ko fun kar sakte hai، acha hasi mazak mein rakh sakte hai، utna try karenge، aur let’s see,” (عصر بخیر، همه همانطور که دونی گفت، ما می توانیم در این مراسم خوش بگذرانیم و کمی بخندیم، سعی می کنیم این کار را انجام دهیم.

دونی حرفش را قطع کرد و حضار را به دوش کشید.

چندی پیش، دونی از عدم نظم و انضباط بولرهایش در زمین عصبانی شده بود. در بازی مقابل لاکنو سوپر گیاتنز، دونی گفت که اگر بولرهای او نتوانند کنترل توپ های بدون توپ و واید را به دست آورند، باید زیر نظر کاپیتان جدیدی بازی کنند.

دونی گفته بود: “آنها باید بدون توپ یا بازهای اضافی توپ بزنند. یا باید زیر نظر یک کاپیتان جدید بازی کنند. این دومین اخطار من خواهد بود و بعد از آن خارج خواهم شد.”

این بازیکن 20 ساله در این فصل برای CSK 6 توپ پهن و یک توپ بدون توپ در شش اور به ثمر رسانده است. او در آخرین بازی در ترکیب یازدهم مقابل هندی های بمبئی حضور نداشت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله