Nitish Rana دود در داوران پس از KKR به دلیل نرخ آهسته در طول مسابقه CSK مجازات می شود. تماشا کردن

تماشا کنید: Nitish Rana دود در داوران پس از KKR دریافت مجازات برای نرخ آهسته در طول مسابقه CSK

نیتیش رانا در جریان بازی KKR IPL 2023 مقابل CSK در روز یکشنبه به داوران حمله کرد.© توییتر

نیتیش رانا در یک مرحله در جریان مسابقه IPL 2023 کلکته نایت رایدر مقابل چنای سوپر کینگز در یک مرحله از داوران عصبانی شد. این حادثه قبل از آخرین اوور اینینگ CSK رخ داد. وایبهاو آرورا در آستانه ی کاسه ی آخر با ضربه های ست شیوام دوبه و راویندرا جادجا در چین بود. با این حال، به دلیل نرخ بالای آهسته آنها، KKR مجازات شد. طبق قوانین جدید، آنها موظف شدند به جای پنج بازیکن، حداکثر چهار بازیکن را خارج از دایره نگه دارند. تصاویری نشان می‌داد که رعنا به داوران حمله کرد و با آنها درگیر شد.

اینجا را تماشا کنید:

تنها 9 ران از آخرین اوور بولینگ آرورا خارج شد، علیرغم اینکه پیسر یک توپ بدون توپ در آن بولینگ زد. او همچنین MS Dhoni را در تحویل رایگان تمیز کرد.

در مورد بازی صحبت کردن، رینکو سینگ و نیتیش رانا نیم قرن گلزنی کردند زیرا KKR روز یکشنبه در استادیوم MA Chidambaram CSK را با 6 ویکت شکست داد.

در تعقیب 145 ران، KKR در یک مرحله 33 بر 3 شد و دیپاک چهار همه ویکت ها را به دست آورد. این زمانی است که رینکو (54 از 43) و رانا (57 بدون امتیاز 44) 99 ران را برای ویکت چهارم بخیه زدند تا KKR را از آب داغ خارج کنند. تیم در نهایت با 18.3 اور به خانه رسید.

پیش از این، شیوام دوبی 48 گل غیر از 34 توپ را به ثمر رساند، زیرا CSK در 20 اوور، 144 به ازای 6 توپ را به ثمر رساند. وارون چاکاراوارتی (2 به 36) و سونیل نارین (2 به 15) هر کدام دو ویکت به دست آوردند. MS Dhoni کاپیتان CSK برنده این بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا در برابر KKR بکوبد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله