Nitish Rana به دلیل حفظ نرخ آهسته 24 لک جریمه شد

تصویر فایل کاپیتان KKR نیتیش رانا© BCCI

کاپیتان نایت رایدر کلکته، نیتیش رانا، به دلیل حفظ نرخ بیش از حد آهسته در جریان بازی آنها در لیگ برتر هند مقابل چنای سوپر کینگز در چپاوک، 24 لک روپیه جریمه شده است. از آنجایی که این دومین تخلف تیمش در فصل بر اساس آیین نامه رفتاری IPL در رابطه با حداقل تخلفات بیش از حد بود، آقای رعنا 24 میلیون روپیه جریمه شده است و هر یک از اعضای Playing XI، از جمله جایگزین ضربه، جریمه شده است. 6 لک یا 25 درصد از هزینه مسابقه، هر کدام کمتر باشد.”

KKR بازی را با شش ویکت برد تا همچنان در جستجوی جایگاه پلی آف باقی بماند. CSK در جدول رده بندی دوم است و انتظار می رود در جمع چهار تیم برتر به پایان برسد.

نیتیش رانا و رینکو سینگ در مسیر رسیدن به جایگاه برنده مسابقه در 99 ران، هرکدام دهه پنجاه را به هم زدند تا نایت رایدرهای کلکته را به یک برد راحت با شش ویکت بر چنای سوپر کینگز در یک مسابقه لیگ برتر هند در چپاوک راهنمایی کنند.

رانا در 57 توپ از 44 توپ شکست ناپذیر باقی ماند در حالی که رینکو با 54 توپ از 43 ارسال، تعقیب KKR را با 145 ران پس از آن که آنها سه ویکت اول خود را برای 33 ران در اور پنجم از دست دادند، انجام داد.

KKR در 18.3 اورهای 18.3 با امتیاز 147 به پایان رسید و رانا پس از بهترین استفاده از شانس از دست رفته، از جلو پیش افتاد.

تلاش KKR تا حد زیادی با تلاش فوق العاده بولینگ توسط دو اسپین وارون چاکراوارتی و سونیل نارین، که عالی عمل کردند و هر کدام دو ویکت گرفتند، کمک شد.

این شکست همچنین شانس CSK را برای صعود به پلی آف متوقف می کند زیرا تیم میزبان با 15 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

از سوی دیگر، KKR با یک مسابقه به امتیاز 12 رسید اما امید آنها به نتایج دیگر است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله