Ness Wadia ، مالک مشترک پنجم پادشاهان Kings ، می گوید KXIP در یک برنامه سه ساله با آنیل کامبل ، KL Rahul کار خواهد کرد


نس وادیا ، یکی از مالکان مشترک ، گفت که تعویض مداوم کاپیتان ها و مربیان در گذشته باعث آسیب رساندن به پادشاهان XI پنجاب شده است و به همین دلیل حق رای دادن تصمیم گرفته است تا با هدایت Anil Kumble و KL Rahul بر روی یک برنامه سه ساله کار کند. برای KXIP این IPL یک سوار غلتک بود. آنها قبل از پیروزی در پنج بازی متوالی ، شش بازی از هفت بازی اول خود را باختند تا دوباره به مصاف پلی آف بروند. تیم تحت هدایت راهول برای صعود به جمع چهار تیم برتر باید در آخرین بازی خود در لیگ مقابل Chennai Super Kings پیروز شود اما نتوانست.

اخبار

با نگاهی به فصل اخیراً به پایان رسیده ، وادیا گفت كه خطای داوطلبانه گفتن كوتاه مدت است كه برای تیم بازی صعود به مرحله پلی آف نیست ، هرچند كه در سال اول زیر نظر كاپیتان و مربی سازگاری لازم را نشان نمی دهد. از راهول و کامبل.

“این یک کاپیتان جدید است ، تیم جدیدی با چهره های تازه ، بعضی اوقات کلیک می کند و گاهی اوقات این کار را نمی کند. حراج به زودی برگزار می شود و ما به دنبال جابجایی شکاف های مرتبه متوسط ​​و بولینگ خود هستیم ، “وادیا به PTI گفت.

وی با اشاره به افرادی مانند گلن مکسول و شلدون کوترل ، که KXIP در حراج سال گذشته پول زیادی برای آنها پرداخت ، گفت: “بازیکنان بین المللی در حد مورد انتظار عمل نکردند.”

وی همچنین گفت که کریس گیل ، که در نیمه اول مسابقات تعجب آور انتخاب نشده بود ، کارهای کافی را انجام داده تا بتواند در فصل آینده از بازی بازی کند.

در مورد گمانه زنی ها درباره تیم نهم برای فصل آینده ، وادیا گفت که این علاقه روزافزون به بزرگترین لیگ T20 جهان را نشان می دهد و تا زمانی که از نظر مالی به تیم های فعلی ضربه نرسد ، از این اضافه شدن استقبال خواهد کرد

وادیا در مورد آینده تحت هدایت کامبل و راهول گفت: “ما یک استراتژی سه ساله با آنیل ترسیم کرده ایم. ما در این فصل تغییر شکل دادیم و در رده ششم قرار گرفتیم و فقط در یک بازی شکست خوردیم (مرحله پلی آف).

وی با اشاره به بالاترین دونده در مسابقات گفت: “KL (راهول) سه سال با ما بوده است و دلیلی وجود داشت که ما اینقدر پرخاشگرانه به دنبال او رفتیم. او حق ما را ثابت کرد.”

“هنگامی که سفارش متوسط ​​شما انجام نمی شود برای درجه عالی دشوار است. خوبی این است که ما اکنون یک هسته ثابت (Rahul ، Agarwal ، Pooran ، Gayle و Shami) داریم و باید شکاف هایی را که کاملاً مشهود است برطرف کنیم ( بولینگ مرتبه متوسط ​​و مرگ). “

كامبل مسئولیت را از مایك هرسون به عهده گرفت ، كه پس از یك فصل از هم جدا شد ، در حالی كه پس از تغییر آر اشوین به پایتخت های دهلی ، راهول به عنوان كاپیتان منصوب شد.

وی گفت: “… سابقه KXIP در ایجاد تغییرات زیاد در کاپیتانی و مربیگری چیزی است که ما می خواهیم اصلاح کنیم.”

“کاپیتان راهول بسیار خوب کاپیتانی کرد و با هر بازی اعتماد به نفس بالایی کسب کرد. ما خوش شانس هستیم که او را در اختیار داریم. شامی نیز بسیار درخشان ظاهر شده و بسیار عالی با فرمت T20 سازگار شده است. پوران و راوی بیشنوی و ارشدیپ سینگ جوان نیز عملکرد خوبی داشتند.”

KXIP در گذشته خدمات T Natarajan (SRH فعلی) و Varun Chakravarthy (KKR) را داشت اما آنها آنها را رها کردند.

“تصور کنید اگر ما این بازیکنان را داشته باشیم ، سام کورران (CSK) نیز همه چیز در عقیده است. هر مربی ای که وارد کار می شود مانند یک مدیرعامل دیگر یک شرکت یک روند فکری و روشی دارد.

وادیا گفت: “باید به آنها مهلت داد كه وقت كنند ، ثبات ایجاد كنند و به آنها اجازه دهند اشتباه كنند و از آنها بیاموزند و تیم را به جلو ببرند.”

گیل برای پنج بازی اول انتخاب نشده بود و مسمومیت غذایی او را برای دو بازی بعدی منتفی کرد.
او سرانجام پس از هفت بازی بازی کرد و مستقیماً اخراج کرد تا 288 دوش در 41.14 از جمله 99 به پایان برسد.

مالک مشترک گفت: “تیم مدیریت همان کاری را انجام داد که فکر می کرد برای تیم بهترین است. پشتیبانی از بازیکنان باتجربه بسیار مهم است و گیل نشان داده است که فصل آینده باید هر بازی را انجام دهد.”

تبلیغ شده

وادیا همچنین خواستار تغییر قوانین در IPL شد كه پس از یك تماس كوتاه مدت با دهی پایتخت به طور م costثر برای آنها مرحله پلی آف بود.

“عجیب است. قوانین باید به روز شود. امروز KXIP است ، فردا می تواند تیم های دیگر باشد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله