MS Dhoni موفق به جبران درام Zing Bails با خطای نادر در حفظ ویکت نشد. وات

مسلماً یکی از موثرترین نگهبانان دروازه در تمام دوران، MS Dhoni می‌داند که برای کمک به بول‌بازان کمک می‌کند تا ویکت‌ها را از پشت کنده‌ها جمع کنند. در طول سال‌ها، Dhoni چندین بار جادوی نگه‌داشتن ویکت را به ذهن متبادر کرده است، و تعدادی گیره‌های نمادین، فرارها و شکارها را تولید کرده است. با این حال، در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل کلکته نایت رایدرز، کاپیتان سوپر کینگز چنای مرتکب خطای نادری در حفظ ویکت شد و به جیسون روی که در اختلاط با غیرنظامیان قرار داشت، راه نجاتی داد. – مهاجم رینکو سینگ.

نایت رایدرها با تعقیب یک هدف ماموت 236 ران، تقریباً در تمام اینینگ‌ها برای حفظ میزان دویدن مورد نیاز تلاش کردند.

Jadeja، اولین بولینگ خود را دید، زایمان خود را مستقیماً توسط روی زمین کوبید. با این حال، اسپینر نه تنها می‌توانست توپ را جمع کند، بلکه این فرصت را نیز حس می‌کرد که رینکو را در انتهای غیرمهاجم از دست بدهد.

چرخنده بازوی چپ توپ را از بین پاهایش به سمت کنده ها پرتاب کرد. اگرچه توپ به کنده ها برخورد کرد، اما وثیقه ها سقوط نکردند. اما، این پایان درام نبود زیرا Jadeja توپ را جمع کرد و در انتهای زمین به سمت Dhoni پرتاب کرد تا روی را فراری دهد.

با این حال، Dhoni موفق نشد توپ را به طور تمیز جمع کند و به انگلیسی این فرصت را داد تا بدون آسیب به چین خود بازگردد. اینم ویدیو:

Ajinkya Rahane، که بازی T20 او دستخوش دگردیسی کامل شده است، به عنوان Chennai Super Kings، با حمایت جمعیت گنجایش Eden Gardens، یک توپ چشمگیر 29-ball-71 را شکست و با 49 ران برتری از Kolkata Knight Riders داشت.

این پیروزی CSK را با 10 امتیاز از هفت بازی در صدر جدول قرار داد در حالی که KKR پس از پنجمین شکست در نیمه راه اکنون در بین 10 تیم در رده هشتم قرار دارد.

برای افزایش آسیب، KKR هیچ حمایت خانگی دریافت نکرد زیرا جایگاه های 67000 نفری Eden شبیه یک پیراهن آفتابگردان به عنوان پیراهن زرد قناری بود که هر گوشه از سالن را پر می کرد.

آنها برای «آخرین رقص» محبوبشان ماهندرا سینگ دونی آمده بودند و CSK هم آنها را ناامید نکرد.

اما این اعتبار به رهانه می رسد که هر روز همه و همه را با نیت مثبت خود غافلگیر می کند. چیزی که در KL Rahul گم شده است دقیقاً همان چیزی است که در Rahane وجود دارد، اما شاید حضور Dhoni در آن حفر شده که ثابت می کند یک کلینچر است.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله