MS Dhoni “قطعا می تواند سال آینده بازی کند”: بیانیه بزرگ هم تیمی CSK در مورد آینده Skipper’s IPL

معین علی، بازیکن باتجربه همه کاره انگلیس، احساس می‌کند ماهندرا سینگ دونی «قطعاً می‌تواند» در سال آینده در IPL حضور داشته باشد، و این تصور رایج را که فصل جاری آخرین حضور کاپیتان سوپر کینگز چنای در لیگ T20 خواهد بود، نادیده می‌گیرد. در 41 سالگی، کاپیتان سابق هند برنده جام جهانی همچنان به جذب طرفداران زیادی در طول و وسعت کشور ادامه می دهد و هفته گذشته نزدیک بود CSK را به پیروزی مقابل راجستان رویالز برساند، با ضرباتی که همه را به یاد بهترین سال های او انداخت.

به نقل از ESPNcricinfo، معین گفت: او قطعا می تواند سال آینده دوباره بازی کند.

او می‌گوید: «روشی که او بازی می‌کند، فکر نمی‌کنم این ضربه زدن او باشد که او را از بازی باز می‌دارد، حتی اگر دو، سه سال دیگر باشد.

من از نحوه بازی او (در مقابل راجستان) تعجب نکردم.

دیدن از کسی در آن سن شگفت‌انگیز است. وقتی اینقدر دیر وارد می‌شوی آسان نیست – مردم اغلب این را فراموش می‌کنند، اما این چیزی است که او را در نقشش بسیار خوب می‌کند.» معین همچنین شباهتی را بین دونی و کاپیتان سابق توپ سفید انگلیس، ایئوین مورگان ترسیم کرد، که تیم تحت رهبری او اولین قهرمانی خود در جام جهانی 50 را در سال 2019 کسب کرد.

“آنها از نظر شفافیت و آرامش بسیار شبیه هستند، اما همچنین بسیار متفاوت هستند. علایق آنها و همه اینها بسیار متفاوت است.

“بزرگترین تفاوت؟ ام اس بیشتر کاپیتانی خود را در روز انجام می دهد. در مورد مورگ نیز می تواند کمی شبیه به این باشد، اما او همچنین بسیار داده محور بود. اما هر دوی آنها بسیار آرام هستند. رفتار، آنها بسیار، بسیار، بسیار شبیه هستند.

“بهترین راهی که من می توانم ام اس را توصیف کنم این است که او یک فرد بسیار عادی است. بدیهی است که او طرفداران زیادی دارد اما هیچ هشیاری یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد. او بسیار متواضع است. شما می توانید در مورد هر چیزی با او صحبت کنید… او هم همینطور است. شما او را در تلویزیون می بینید: نزدیک، آرام.” ورزشکار 35 ساله اسپین بولینگ همه جانبه، که از کریکت تست بازنشسته شده بود، از IPL برای کار روی بولینگ خود و “آماده کردن خودم” برای جام جهانی، که هند اواخر امسال میزبانی می کند، استفاده می کند.

او گفت که این احتمالا آخرین جام جهانی ODI او خواهد بود.

معین گفت: «این واقعاً مهم است که من کاسه بازی کنم و بولینگ خود را به بهترین جایی که می‌توانم برسانم.»

به احتمال زیاد این آخرین جام جهانی 50 بازی من خواهد بود، بنابراین می‌خواهم مطمئن شوم که یک جام جهانی خوب است – هم برای خودم و هم برای تیم. جام جهانی.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله