MS Dhoni زمانی را برای سوریاکومار یاداو زیر آتش می گیرد و قلب طرفداران را به دست می آورد. تماشا کردن

MS Dhoni و Suryakumar Yadav در ورزشگاه Wankhede گفتگو کردند© BCCI/Sportzpics

نام MS Dhoni نه تنها به دلیل اعتبار کریکتینگ خود در سراسر جهان مورد احترام قرار گرفته است، بلکه برای مردی که پشت این نام قرار گرفته است. در طول سال‌ها، Dhoni کارهای خارق‌العاده‌ای در زمین انجام داده است. اما، به همان اندازه مهم، ژست‌های او برای هم تیمی‌ها و کریکت‌بازان نوپا، موقعیت یک افسانه را برای او به ارمغان آورده است. پس از بازی مقابل هندی های بمبئی، دونی با ژست خود به سمت سوریاکومار یاداو که زیر آتش بود، قلب هواداران را به دست آورد. کاپیتان CSK برای ضرب MI وقت گذاشت و با او گفتگوی طولانی داشت، احتمالاً در مورد مبارزات او با خفاش.

سوریا در بهترین فرم نبوده است و امتیازات 15 و 1 را در دو بازی اول برای بمبئی به دست آورده است.

درست قبل از شروع IPL، خمیر سه اردک طلایی متوالی را در سری 3 بازی ODI مقابل استرالیا متحمل شده بود. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، دونی پس از پایان بازی در وانخده در حال گفتگو با سوریا است. انصافاً می توان گفت که طرفداران واقعاً از دیدن اینکه دونی برای سوریاکومار وقت می گذراند خرسند شدند. اینم ویدیو:

MI به خاطر نمایش ضعیف خود در شانزدهمین دوره لیگ، فرم بازیکنان بزرگسال خود را مقصر دانست. روهیت شارما، کاپیتان فرنچایز، اعتراف کرد که بازیکنان ارشد تیم‌ها، از جمله خود او، باید به کار خود ادامه دهند.

“بچه های ارشد باید با شروع با من قدم بردارند. ما ماهیت IPL را می دانیم، زمانی که مسابقات شروع می شود باید کمی شتاب بگیریم و وقتی شما این کار را نکنید سخت است. فقط دو بازی و همه چیز باز هم از دست نمی رود. شما برنده می‌شوید، می‌توانید چند تا را در یورتمه برنده شوید و وقتی می‌بازید بیرون آمدن از آن شتاب سخت است. امیدوارم همه چیز شروع به تغییر کند. چیزهایی که در اتاق تعویض صحبت می‌کنیم در وسط کارساز نبوده است. فصل گذشته بسیار ناامید کننده بود، اما ما همیشه از نو شروع می کنیم، حتی زمانی که 5 جام را به دست آوردیم، هرگز فکر نمی کردیم که سال گذشته آن را برده ایم.”

سوریا در چند سال گذشته کلید موفقیت MI در لیگ T20 بوده است. اگر تیم بخواهد این بار همه چیز را تغییر دهد، فرم خمیر بسیار مهم خواهد بود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله