MS Dhoni “رعد و برق سریع” بر تمام شدن ستاره درجه یک RR در بازی IPL 2023 تأثیر می گذارد. تماشا کردن

MS Dhoni و Chennai Super Kings اگر کسی به آنها می گفت که قهرمانان چهار دوره IPL در حال بازی خانگی مقابل راجستان رویالز در جیپور هستند اشتباه نمی کردند. تعداد زیادی از طرفداران برای نشان دادن “زرد” خود برای CSK و Dhoni حاضر شدند. و افسانه چندین بار به آنها فرصت داد تا تشویق کنند. به غیر از طراحی اصلی حمله CSK، Dhoni همچنین با تلاشی منحصر به فرد بر یک رانوت درخشان تأثیر گذاشت. این توپ در چهارمین توپ از آخرین اوور اینینگ های RR وارد شد، زیرا Dhoni از Dhruv Jurel خارج شد. پس از اینکه ماتیشا پاتیرانا یک توپ را به صورت گسترده انجام داد، Dhoni به سمت راست خود شیرجه زد تا توپ را جمع کند و با یک پرتاب دقیق روی ران اوت تأثیر گذاشت.

تماشا کنید: رعد و برق سریع MS Dhoni بر پایان ستاره RR درجه یک تأثیر می گذارد

صحبت کردن در مورد بازی، یک نیم قرن انفجاری از Yashasvi Jaiswal و یک صحنه سرگرم کننده توسط Dhruv Jurel باعث شد راجستان رویالز (RR) در بازی لیگ برتر هند (IPL) خود در روز پنجشنبه در ورزشگاه ساوای منسینگ در اینجا به 202/5 برسد.
پس از انتخاب اول به bat، RR شروع خوبی داشت. جیسوال در اوور اول سه مرز را شکست تا شروعی با کلاس برای رویالز داشته باشد. در بیشتر بخش های شراکت، جیسوال به عنوان یک مهاجم عمل می کرد در حالی که جاس باتلر به عنوان مجری بازی می کرد. آکاش سینگ در اور سوم به بیرون درز کرد، او برای سه چهار و شش توسط جیسوال ضربه خورد.

بازی استروک پلی که این دو بازکننده ارائه کردند به گونه ای بود که قهرمانان یک بار تنها در 4.2 اور به رکورد 50 ران رسیدند. در پایان پاورپلی، RR در 64/0 بود، با جیسوال (40*) و باتلر (23*) بدون شکست در چین.

جیسوال به فرم خوب خود در IPL 2023 ادامه داد و سومین پنجاه خود را در این دوره از مسابقات تنها با 26 توپ به دست آورد. ضربه او شش چهار و سه شش داشت.

این Jadeja بود که به 86 دویدن ایستاده بین این دو پایان داد. شیوام دوبی در زمان طولانی موفق شد باتلر را برای 27 توپ از 21 توپ، شامل چهار مرز، اخراج کند. RR 86/1 در 8.2 اور بود.

RR در 9.5 اور مرز 100 دویدن را لمس کرد. زمانی که کاپیتان سانجو سامسون و یاشاسوی تهدید به ایجاد یک شراکت بزرگ کردند، توشار دشپنده CSK را به بازی بازگرداند. او ابتدا بعد از اینکه روتوراج گایکواد در لانگ اون گرفتار شد، سانجو را برای یک ران-آ-بال 17 اخراج کرد. او در 4 توپ بعدی نیز یاشاسوی را به خاطر 77 توپ از 43 توپ خوب اخراج کرد. ضربه او با هشت چهار و چهار شش بسته بود. RR در 13.5 اور 132/3 بود.

در پایان 15 اور، RR در 139/3 بود، با شیمرون هتمایر (8*) و دهروو ژورل (2*) بدون شکست در چین.

RR پس از اینکه در حین تلاش برای کات توسط ماهیش تیکشانا بولینگ تمیز شد، شیمرون هتمایر را به مدت 8 ران از دست داد. RR در 16.1 اور 146/4 است. با کمک چهار نفر از Devudutt Padikkal، RR در 16.3 اور به رکورد 150 دوندگی رسید. RR بازی های خود را با نتیجه 202/5 به پایان رساند و Padikkal (23*) و Ravichandran Ashwin (1*) بدون شکست به پایان رسید.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله