MS Dhoni “راز حراج” CSK را برای تیم قهرمان ساختمان فاش می کند

MS Dhoni در مراسم معرفی پس از بازی© BCCI/Sportzpics

برای دوازدهمین بار در 14 فصل، چنای سوپر کینگز در مرحله پلی آف لیگ برتر هند، این بار با شکست دهلی کپیتالز به شیوه ای پرطمطراق در روز شنبه، جایگاهی را کسب کرد. پس از اینکه CSK خود را از حضور در دور بعدی مطمئن کرد، از کاپیتان MS Dhoni در مورد راز موفقیت استیم خود در رقابت پرسیده شد. در حالی که فرنچایز ممکن است بهترین گروه از بازیکنان را در اختیار نداشته باشد، این روشی است که آنها توانسته اند بهترین نتیجه را از آنها بگیرند که باعث برتری آنها شده است. پس از بازی، Dhoni فاش کرد که CSK در حراج به سراغ بازیکنانی با ویژگی خاصی می رود که نقش مهمی در دستاوردهای آنها در زمین بازی دارد.

سانجی مانجرکار، بازیکن سابق هند در مراسم ارائه پس از بازی، در صحبت با MS Dhoni از کاپیتان CSK در مورد رویکرد حق رای دادن در حراجی ها پرسید. Dhoni در پاسخ گفت که همه چیز در مورد انتخاب بازیکنانی است که “ذهنیت اول تیم” را دارند.

“من فکر می‌کنم ما باید ابتدا بازیکنان تیمی را بشناسیم و بازیکنانی را انتخاب کنیم که در مورد عملکرد فردی ناراحت نباشند و در مراحل حذفی بهترین عملکرد را داشته باشند. قضاوت از بیرون دشوار است، ما سعی می‌کنیم خود را با بازیکنان و محیط سازگار کنیم. حتی اگر آنها 10 درصد بیایند، ما می توانیم 50 درصد را تنظیم کنیم تا آنها را بهتر در تیم جا بدهیم.”

در حالی که روتوراج گایکواد و دوون کانوی زوجی رام نشدنی برای CSK در این فصل تشکیل داده‌اند، افرادی مانند شیوام دوبه، آجینکیا راهانه و توشار دشپنده در بیشتر موارد پا به عرصه وجود گذاشته‌اند.

سوپر کینگز اکنون چند شانس برای رزرو مکان در فینال خواهد داشت. آنها ابتدا در مرحله مقدماتی 1 با مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز روبرو خواهند شد. با پیروزی به فینال راه پیدا می کنند در حالی که باخت آنها را به مرحله مقدماتی 2 می برد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله