MS Dhoni دو شش با CSK به 19 Off 5 توپ در مقابل RR می زند. سپس این اتفاق می افتد – تماشا کنید

کاپیتان CSK، MS Dhoni در مقابل RR در یک بازی IPL 2023.© BCCI/IPL

این چیزی بیش از یک آخرین فیلم هیجان انگیز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز چهارشنبه بود. این MS Dhoni بود که در 200مین مسابقه خود به عنوان کاپیتان چنای سوپر کینگز ساعت را به عقب برگرداند و تیمش به او نیاز داشت تا او را تقویت کند. در تعقیب 176 مقابل راجستان رویالز در استادیوم MA Chidambaram، Dhoni در اور شانزدهم با CSK در 113/6 به خفاش رسید. به لطف چند ضربه عالی توسط راویندرا جادجا و دونی، CSK در 19 اور به 155/6 رسید. آنها به 21 امتیاز از آخرین بازی نیاز داشتند. کاپیتان RR سانجو سامسون در آخرین اوور توپ را به Sandeep Sharma کهنه کار داد.

بازیکن متوسط ​​در دو توپ اول دو واید دریافت کرد زیرا معادله به 19 از شش توپ رسید. سپس Sandeep توپ نقطه‌ای را با Dhoni در حال اعتصاب توپ زد. و پس از آن، Dhoni قدیمی بازگشت به عنوان کاپیتان CSK دو شش بزرگ با معادله کاهش می یابد به هفت مورد نیاز از سه توپ. Dhoni یک تک آهنگ را از تحویل چهارم و سپس یک تک آهنگ دیگر از Jadeja برداشت. Dhoni به اعتصاب برگشته بود و CSK برای برد به یک شش گل از کاپیتان خود نیاز داشت، اما در نهایت ساندیپ یک یورک را بیرون زد و دونی فقط توانست یک تک ضرب بزند. CSK با سه ران شکست خورد.

;

پیش از این، Jos Buttler در رویکرد خود کاملاً ویرانگر نبود، اما با این حال نیم قرن هجدهم از حرفه خود در IPL را مدیریت کرد زیرا راجستان رویالز پس از اینکه ابتدا در خفاش قرار گرفت، 175 مناسب برای 8 را ارسال کرد.

در حالی که رویال ها پس از 15 اور 135 برای 4 بازی بودند، پنج اور آخر آنطور که انتظار می رفت بازدهی نداشت و تنها 40 ران اضافه شد و چهار ویکت در این روند از دست رفت.

Ravindra Jadeja (2/21 در 4 اور) طبق معمول روی سطحی تهدیدآمیز بود که به اسپینرها کمک کرد، حتی زمانی که باتلر در 36 توپ 52 خود سه شش ضربه بزرگ زد. او با دودوت پادیکال (38 توپ از 26 توپ)، که پس از مبارزاتش در مقابل پادشاهان پنجاب، به حالت اولیه خود بازگشته بود، یک جایگاه خوب در ویکت دوم 77 ران داشت.

در پایان، شیمرون هتمایر (30 توپ از 18 توپ) همیشه به عنوان یک تمام کننده تاثیرگذار بود در حالی که توشار دشپنده (2/37) تنها 8 ران در اور بیستم انجام داد.

دارای ورودی PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله