MS Dhoni در داد و بیداد در Chepauk vs DC، همسر Sakshi Dhoni و دختر Ziva شادی می کنند. تماشا کردن

ماهندرا سینگ دونی، کاپیتان طلسم، مهارت خود را در ضربه زدن نشان داد و با چکش دو بیگ ششک امتیاز سوپر کینگز چنای را به 167 در 8 در 20 اور در برابر دهلی کپیتالز در دیداری در لیگ برتر هند در روز چهارشنبه در چنای رساند. Dhoni (20، 9 توپ، 1×4، 2×6) در اوور ماقبل آخر برای خلیل احمد چند ماکسیمم ضربه زد تا در شبی که دویدن خیلی آسان نبود، به امتیاز ضربه بزند. بولرهای کاپیتالز به میدان آمدند و سوپر کینگز را در یک زمین شلوغ روی بند نگه داشتند.

Sakshi Dhoni همسر MS Dhoni و دخترش در ورزشگاه بودند. آن‌ها در حالی که Dhoni یک ناک قدیمی بازی می‌کرد، خوشحال شدند.

هیچ یک از ضربات CSK نتوانستند ادامه دهند و امتیاز قابل توجهی را کسب کنند و Shivam Dube (25) بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داد. روتوراج گایکواد (24)، آمباتی رایودو (23) و آجینکیا راهانه (21) در 20 سال حضور داشتند.

پس از اینکه کاپیتان Dhoni موفق شد ضربه پرتاب را به دست آورد، تیم میزبان با چند بولینگ خوب توسط بول داران پایتخت، به ویژه آکسار پاتل (2/27) با بازوی چپ، به خفاش تبدیل شد. میچل مارش (3/18) بهترین توپ گیر بود در حالی که کولدیپ یاداو (1/28) و لالیت یاداو (1/34) دیگر ویکت گیران بودند.

دوبی که موفق شد، شش دوره اول را شکست و در اوور یازدهم، آکسار پاتل را به سکوها رساند. قبل از اینکه میچل مارش در دستان کاپیتان دیوید وارنر قرار بگیرد، دو ضربه دیگر زد.

او 25 توپ (12 توپ) ساخت و به افزایش نرخ گلزنی CSK کمک کرد که به دلیل بولینگ خوب کند شده بود.

اور دوم توسط ایشانت شارما 16 ران به همراه داشت در حالی که گایکواد به سه مرز رسید. با این حال، پایتخت آن را بررسی نکردند و بعداً تکرارها حاشیه ضعیفی را نشان دادند.

با این حال، کانوی چندان از «زندگی» استفاده نکرد زیرا به مدت 10 بار توسط Axar Patel به دام افتاد.

در پایان پاورپلی، CSK 49 برای 1 بود.

Gaikwad در تلاش برای افزایش سرعت اخراج شد، در حالی که Axar Patel همچنان به مهار Super Kings ادامه می دهد.

معین علی نتوانست سرعتش را فشار دهد و توسط یک اسپینر دیگر – کولدیپ یاداو – که در تلاش برای دراز کردن و زدن یک شوت بود، به عقب فرستاده شد.

در 10 اوور اول، هیچ 6 ضربه ای توسط ضربه زننده های CSK وارد نشد، زیرا بولرهای پایتخت به دنبال فشار دادن در امتیاز دهی بودند.

اینینگ آجینکیا راهانه در 21 کوتاه شد، زمانی که لالیت یاداو یک بازی برگشت عالی را بدست آورد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله