“MS Dhoni در حال تلاش برای صحبت با …”: هم تیمی می گوید کاپیتان CSK از دوربین عنکبوتی ناراضی است

دوون کانوی، بازکننده چنای سوپر کینگز، هشداری شوم به حریفان تیمش داده و گفته است که تیمش درصدد ضربات بالای 200 بر روی سطوح ضربه‌ای خوب است تا مجموع اعجاب‌انگیزی را به دست بیاورد که به آنها شانس بیشتری برای برنده شدن در مسابقات می‌دهد. دوشنبه یکی از این روزها بود که قهرمانان چهار دوره در استادیوم چیناسوامی امتیاز ماموت 226 برای 6 را به ثمر رساندند، و علیرغم حمله فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول، بازیکن همه کاره استرالیایی. (76 توپ از 36 توپ)، CSK همچنان توانست با هشت ران برنده شود.

کانوی (83)، آجینکیا راهانه و شیوام دوبه نقش مهمی را با خفاش بازی کردند و با سرعت بیش از 180 گل به CSK کمک کردند تا مجموع کل را ثبت کند.

کانوی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “امشب (دوشنبه) سطح بسیار خوبی برای ضربه زدن بود، بنابراین برای ما برای به دست آوردن این مجموع بزرگ، تلاش برای ایجاد یک نرخ ضربات بیش از 200 است.”

این نیوزیلندی گفت که اگرچه تا حدودی از نرخ ضربات بالای 200 فاصله دارد، اما از رهانه (37 دوش، 185 نرخ ضربه)، دوبه (52، 192.59)، آمباتی رایودو (14، 233.33) و معین علی (19) خوشحال است. نه بیرون، 211.11)، نرخ اعتصاب درخشانی داشت.

من موفق به رسیدن به آن نشدم (میزان بالای 200) اما برخی از کارهای انجام شده توسط سایر بازیکنان، مانند آجینکیا، دوبه، رایودو و معین علی در پایان، همه آنها با نرخ ضربه واقعاً خوبی وارد شدند و این چیزی که ما را به یک مجموع بسیار رقابتی رساند.

کانوی که با نرخ ضربه 184.44 گل زد، اضافه کرد: “احتمالاً این روش در این نوع ویکت است که در آن ضربه زدن واقعاً خوب است.”

باتجر 31 ساله چپ دست، قدردانی زیادی از کاپیتان ماهندرا سینگ دونی داشت که دو اسکی باز را پشت کنده نگه داشت تا خطرناک ترین ضربه زن دو پلسیس و ماکسول را اخراج کند.

نیوزیلندی گفت که مطمئن است شخصی مانند Dhoni هرگز آن اسکی بازان را پر نمی کند – یکی از سخت ترین صیدها در بازی های شبانه.

“آنها (فاف و ماکسول) گرفتارهای بسیار سختی بودند زیرا گرفتن توپ هایی که مستقیماً در تاریکی شب بالا می روند آسان نیست. برای استفاده از این موقعیت‌های سخت، احتمالاً او پسر شماست. برای ما خوب بود که حرکت اینینگ‌ها را بشکنیم و در نهایت به ما کمک کرد تا در مسابقه پیروز شویم.”

کانوی نشان داد که بازیکنان CSK می‌توانستند در حین دفاع از مجموع بزرگ تحت فشار قرار بگیرند، که احتمالاً باعث شد آنها چند گل را رها کنند.

“هیچ کس سعی نمی کند عمداً شکارها را رها کند، این چیزها اتفاق می افتد. من نمی دانم که آیا فشاری روی زمین بازان وجود داشته یا چه بوده است. خوشبختانه، این برای ما گران نبود، اما باید تحت فشار به تمرین ادامه دهیم. خوشبختانه، ما خوب توپ زدیم و این به ترمیم (خسارت ناشی از) آن شکارهای رها شده کمک کرد.

“قبل از اینکه ما به میدان برویم، ام اس گفت که ما در برخی مواقع تحت فشار قرار خواهیم گرفت. شتابی که آنها (RCB) داشتند فوق العاده بود. فاف و گلن ما را تحت فشار قرار دادند اما ما همیشه با داشتن 200 به اضافه این احساس را داشتیم. در تخته، اگر چند ویکت داشته باشیم، همیشه می‌توانیم به عقب برگردیم.

“بنابراین، برای بولرهای ما واضح بود – صبور باشید و وقتی فرصت پیش آمد، آنها را با دو دست بگیرید.”

دوربین عنکبوتی یک مشکل است

کانوی نشان داد که برای بازیکنان آسان نیست که به طور یکپارچه کار خود را انجام دهند زیرا سایه بادامک عنکبوتی معلق باعث ایجاد مشکل می شود. او اضافه کرد که همه چیز نباید به جایی برسد که تکنولوژی در بازی دخالت کند.

“این (تداخل) چند بار اتفاق افتاد که توپ خیلی به بادامک عنکبوتی و همچنین سیم‌ها نزدیک شده بود، که به وضوح می‌تواند زمین‌باز را از کار بیندازد. فکر می‌کنم فاف چند بار به دلیل سایه‌های عنکبوت دور شد. طبيعي است كه كمي تست براي بچه هاست.

“داشتن این فناوری برای نشان دادن زوایای مختلف بازی خوب است، اما به نقطه ای می رسد که نمی تواند خیلی درگیر بازی شود و در بازی دخالت کند. ام اس (Dhoni) احتمالاً سعی می کرد با داوران صحبت کند و گفت: ” کانوی گفت: خیلی به عمل نزدیک نشوید و سعی کنید از اتفاقات بیش از حد اجتناب کنید.

ستایش پاتیرانا

کانوی از تلاش های متیشا پاتیرانا، بازیکن جوان سریلانکایی برای پیروزی در مسابقه برای CSK تمجید کرد.

بولینگ عالی پاتیرانا در اورهای 18 و 20 — او شهباز احمد را اخراج کرد (اوور هجدهم) و تنها 10 ران در آخرین اور علاوه بر گرفتن ویکت SS Prabhudessai انجام داد — به CSK کمک کرد تا RCB را متوقف کند.

“بله، من فکر می کنم تلاش ویژه ای از سوی متیشا برای آمدن به تیم و اولین بازی برای او در سال جاری در IPL و اجرای (برنامه او) تحت فشار چنین بود. عالی بود.

او بسیار غیرمتعارف است و من شخصاً با توپی از او روبرو نشده‌ام، با او روی تورها روبرو نشده‌ام. این خیلی مهم بود که امشب او را در کنار خود داشته باشیم و برنامه‌هایش را اجرا کنیم که در نهایت باعث برد ما شد.»

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله