“MS Dhoni در آن شب گریه کرد”: هاربهاجان سینگ داستان ناشنیده ای از کاپیتان CSK را به اشتراک می گذارد

عکس فایل MS Dhoni و Harbhajan Singh© BCCI/Sportzpics

MS Dhoni که اغلب توسط طرفدارانش به عنوان “کاپیتان باحال” نامیده می شود، مردی است که اغلب توسط طرفداران به عنوان فردی که همیشه احساسات خود را کنترل می کند، دیده می شود. مهم نیست که شرایط در زمین چقدر متشنج است، بسیار نادر است که ببینیم دونی آرامش خود را از دست بدهد. این شخصیت عاطفی غیرقابل نفوذ دونی است که او را به بازیکنی سخت برای پیش بینی در زمین تبدیل می کند. اما، هاربهاجان سینگ، هم تیمی سابق دونی در هند و چنای سوپر کینگز، اکنون فاش کرده است که در یک مورد حتی زمانی که دونی توسط هم تیمی هایش در CSK محاصره شده بود، گریه کرد.

هاربهاجان در ویدئویی به اشتراک گذاشته شده توسط استار اسپورت فاش کرد که این اپیزود در سال 2018 زمانی رخ داد که CSK در حال بازگشت خود به IPL بود و به دلیل دخالت ادعایی خود در رسوایی شرط بندی IPL به مدت دو فصل تعلیق شده بود.

حتی عمران طاهر، اسپینر سابق CSK نیز به هاربهاجان پیوست و داستان را تایید کرد و گفت در آن لحظه بود که متوجه شد تیم چقدر به دونی نزدیک است.

داستانی وجود دارد که می خواهم آن را به اشتراک بگذارم. در سال 2018، زمانی که CSK پس از 2 سال محرومیت به این لیگ بازگشت، یک شام تیمی برگزار شد. من این جمله را شنیده ام که “مردها گریه نمی کنند”. اما ام اس ضونی در آن شب گریه کرد. او احساساتی شد. فکر می کنم هیچ کس از این موضوع خبر ندارد. درست است، عمران (طاهر)؟”

طاهر گفت: بله، البته. “حتی من آنجا بودم. این لحظه بسیار احساسی برای او (MS Dhoni) بود. با نگاه کردن به او متوجه شدم که این تیم چقدر به قلب او نزدیک است. او تیم را مانند خانواده خود می داند. این بسیار احساسی بود. برای همه ما.”

این بازیکن کریکت آفریقای جنوبی حتی گفت که این یک پیروزی افتخارآمیز برای او و تیم است زیرا کارشناسان به آنها “خیلی پیر” گفته اند.

“ما بعد از 2 سال برگشتیم و جام را بردیم. و وقتی مردم به تیم شما برچسب “بوده(پیرمردها)، و حتی من در آن فصل در ترکیب بودم، اما ما قهرمان شدیم. طاهر در ادامه گفت: من به این پیروزی بسیار افتخار می کنم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله