MS Dhoni جادو را به ذهن متبادر می‌کند، آخرین توپ را برای انکار تک‌نفره‌ای خیره‌کننده تولید می‌کند. تماشا کردن

اگر لیستی از 10 حماسی ترین اخراج ویکت نگهبانی تهیه شود، نام ام اس ثونی چندین بار ذکر می شود. طی سال‌ها، Dhoni بارها برای تیم کریکت هند و هم برای تیمش در لیگ برتر هند (IPL) Chennai Super Kings (CSK) جادویی را در پشت بیخ‌ها ترسیم کرده است. در حالی که تیم دونی در روز جمعه مقابل سانرایزرز حیدرآباد قرار گرفت، “تالا” یک نمایش خوب دیگر از نگهبانی ویکت را به نمایش گذاشت، و واشنگتن ساندار را از دست داد تا SRH در توپ نهایی اینینگ دوندگی نداشته باشد.

این ماتیشا پاتیرانا بود که در حال بولینگ برای مارکو یانسن بود. این بازیکن آفریقای جنوبی نتوانست چوب را با توپی که مستقیماً به دست دروازه بان ویکت رفت وصل کند. به همان اندازه که Dhoni تیز بود، از پشت کنده ها به چشم گاو نر ضربه زد تا امتیاز SRH را در 134/7 محدود کند.

اینم ویدیو:

در مورد مسابقه، Jadeja با 3 بر 22 بهترین توپ انداز برای CSK بود، در حالی که آبیشک شارما (34) بهترین گلزن سانرایزرز بود، که پس از فرستادن به چوب توسط کاپیتان MS Dhoni نتوانست به بازی ادامه دهد.

ضربات SRH علیرغم مشارکت 35 ران برای ویکت افتتاحیه بین هری بروک (18) و شارما و یک پایه 36 دونده برای ویکت دوم بین شارما و راهول تریپاتی (21) به عنوان اسپینرهای CSK شکست خوردند.

هیچ شراکت قابل توجهی در مرتبه میانی وجود نداشت زیرا ضربات حیدرآباد نتوانستند امتیاز را به دست آورند و در برابر اسپینرهای CSK مبارزه کردند.

Jadeja بازیکن کلیدی برای سوپر کینگز بود، زیرا او شبکه ای را در اطراف ضربات مخالف می چرخاند.

Jadeja با تجربه (3/22) و Maheesh Theekshana (1/27) پس از اینکه Dhoni کاسه اسپینرها را پشت سر هم از 7 به 15 رساند، واحد ضربه زدن SRH را خفه کردند.

جادجا مثل همیشه 4 اور خود را به سرعت پشت سر گذاشت و امتیاز SRH را ترمز کرد. او ویکت های شارما، تریپاتی و مایانک آگاروال (2) را برداشت.

تسلط اسپینرها به حدی بود که پس از 10.3 اور، ضربه‌زنان SRH نتوانستند مرزی برای 36 توپ بعدی داشته باشند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله