MS Dhoni توضیح می دهد که چه چیزی برای KKR در پیروزی بر CSK “تفاوت ایجاد کرد”.

پس از باخت شش ویکت به کلکته نایت رایدرز (KKR) در مسابقه لیگ برتر هند (IPL)، چنای سوپر کینگز (CSK) MS Dhoni گفت که وجود شبنم تفاوت را در مسابقه ایجاد کرد و یک مزیت برای اسپینرها وجود داشت. در اولین اینینگ که باعث شد تیمش نتواند امتیاز بزرگی کسب کند. پنجاه مهم از رینکو سینگ و نیتیش رانا امید بازی های پلی آف نایت سواران کلکته (KKR) را زنده نگه داشت زیرا آنها روز یکشنبه در استادیوم MA Chidambaram با 6 ویکت بر چنای سوپر کینگز (CSK) پیروز شدند.

“یکی از آن روزهایی که ابتدا توپ پرتاب و ضربه را برنده می‌شوید و لحظه‌ای که اولین توپ در اینینگ دوم زده می‌شود، متوجه می‌شوید که یک ویکت 180 است. اول ضربه زدن فکر نمی‌کنم بتوانیم به عدد 180 برسیم. من دونی پس از بازی گفت: اگر اینینگ های اول را با اینینگ های دوم مقایسه کنید، در اینینگ های اول خرید خیلی بیشتری برای اسپینرها انجام شد و این چیزی است که واقعاً به ما کمک کرد.

“(نمی توان کسی را به خاطر باخت سرزنش کرد) بله، فکر می کنم. متوجه می‌شوید که در اینینگ دوم شبنمی وجود ندارد، تعقیب 150 نفر مقابل اسپینرهای آن‌ها نیز می‌توانست سخت باشد. بنابراین ما واقعاً نمی‌توانیم هیچ بازیکن یا بازیکنی را برای این باخت مقصر بدانیم. آنها تمام تلاش خود را کردند، اما شرایط تأثیر زیادی روی بازی داشت. کاپیتان نتیجه گرفت.

CSK ابتدا خفاش را انتخاب کرد و در 20 اور خود به 144/ محدود شد. ضربه های محکم از شیوام دوبه (48* در 34 توپ)، دوون کانوی (30 در 28 توپ) و راویندرا جادجا (20 توپ) به دست آمد. همکاری 68 ران برای ویکت ششم بین Dube و Jadeja وجود داشت.

سونیل نارین منتخب بولرهای KKR بود که در چهار اوور خود امتیاز 2/15 را گرفت. Spinner Varun Chakravarthy (2/36) نیز چند ویکت گرفت. Vaibhav Arora و Shardul Thakur هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب 145، KKR در یک مرحله در 33/3 بود. سپس یک ایستاده 99 دوانی بین کاپیتان نیتیش رانا و رینکو سینگ، KKR را به بازی بازگرداند. نیتیش یک توپ شکست ناپذیر 57 در 44 توپ، متشکل از شش توپ چهار و یک توپ را به ثمر رساند، در حالی که رینکو از 43 توپ، 54 توپ را با چهار مرز و سه توپ به ثمر رساند. KKR مجموع را در 18.3 اور با شش ویکت در دست تعقیب کرد.

دیپاک چهار (3/27) انتخاب بوللر برای CSK بود و آسیب اولیه به سفارش برتر KKR وارد کرد.

CSK با هفت برد، پنج باخت و یک بدون نتیجه در رده دوم قرار دارد. آنها در مجموع 15 امتیاز دارند. KKR با شش برد، هفت باخت و در مجموع 12 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

به رینکو برای پنجاه سالگی “بازیکن مسابقه” داده شد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله