MS Dhoni “تلاش برای تأخیر در ورود…”: مربی CSK توضیح می دهد که چگونه زانوی دودگی کاپیتان بر دستور ضربه زدن او تأثیر می گذارد

مایک هوسی، مربی ضربه‌زنی، می‌گوید، MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز، نمی‌خواهد با دویدن بین ویکت‌ها، زانوی بد خود را تحت فشار قرار دهد و در نتیجه از دستور برای ایجاد شکوفایی نهایی پایین می‌آید. دروازه بان طلسم در طول این IPL از مصدومیت زانو رنج می برد، اما علیرغم آن، دونی در تمام بازی ها ویکت های خود را حفظ کرده است در حالی که در پایان اینینگ ها تا پایان اینینگ ها با شماره 8 ضربه می زند.

هوسی قبل از آخرین بازی لیگ CSK مقابل دهلی کپیتالز در روز شنبه گفت: “من فکر می کنم کاملاً واضح است که او دوست دارد در چند اورهای آخر بیاید، این برنامه اوست.”

“به خوبی مستند شده است که زانوی او 100 درصد نبوده است و او سعی می کند تا جایی که می تواند در طول مسابقات مسابقات را پشت سر بگذارد. بنابراین فکر می کنم او نمی خواهد در 10، 11 یا 12 بیاید. تمام شده و باید همیشه آن دو ضرب های سریع را اجرا کند، این به زانو فشار وارد می کند. او سعی می کند تا زمانی که ممکن است وارد شدن به بازی را به تاخیر بیندازد و این تاثیر را در اواخر اینینگ ها داشته باشد. او حمایت و ایمان زیادی به بازی نشان می دهد. مانند (شیوام) دوبه، (راویندرا) جادجا، (آجینکیا) راهانه و (امباتی) رایودو که قبل از آمدن او کار را انجام دهند.”

هفته گذشته در بازی مقابل دی سی، دونی در حال لنگیدن دیده شد و برای دویدن در بین ویکت ها تلاش کرد و پس از باخت CSK در برابر KKR که آخرین بازی خانگی آنها بود، یک دور افتخاری در اطراف Chepauk با یک کیسه یخ بسته به زانوی خود انجام داد.

کاپیتان قهرمان جام جهانی، که شاید آخرین IPL خود را بازی می کند، در بازی های خارج از خانه CSK از حمایت زیادی برخوردار بوده است.

“پشتیبانی که ما داریم به طرز باورنکردنی در همه جا وجود دارد، ما را غافلگیر کرده است. MS یک افسانه بازی است. هر روز نیست که در چنین فضایی بازی کنید، بچه ها از آن لذت برده اند و به نوعی بازی شما را بالا می برد. “هوسی گفت.

تا آنجایی که Dhoni از IPL بازنشسته می شود، هاسی احساس می کند که باتر کهنه کار می تواند برای پنج سال آینده به بازی ادامه دهد.

او هنوز هم خیلی خوب ضربه می زند، هنوز انگیزه دارد که به تمرینات بیاید و روی بازی خود کار کند و به خوبی به توپ ضربه بزند. ما دیده ایم که او در اینینگ ها دیر می آید و کارها را به خوبی تمام می کند.

او هنوز توانایی شش ضربه زدن را دارد، در حالی که از آن لذت می‌برد و به تیم کمک می‌کند، پس دلیلی وجود ندارد که او نتواند تا پنج سال دیگر ادامه دهد.”

دوبله از وضوح نقش بهره مند است

دوبی از فصل خوبی لذت می برد. با ضربات درجه متوسط، او نقشی را که CSK از او خواسته است، بازی می کند، ضربه های بزرگ را می زند و هاسی احساس می کند که این به دلیل وضوح نقش است.

“دوبی در این فصل فوق العاده بوده است. اعتبار زیادی به ام اس و (استیون) فلمینگ تعلق می گیرد، آنها به او وضوح و حمایت زیادی در نقشش داده اند. او بسته به موقعیت بازی می تواند بالا و پایین حرکت کند.” او گفت.

“با تشکر از شیوام (دوبی) که نقش خود را تا حد کمال ایفا کرده است. او قدرت شگفت انگیزی دارد و ما به دنبال استفاده از آن هستیم.” Hussey بر این عقیده است که حمله بولینگ CSK با پیشرفت فصل بسیار بهبود یافته است.

“من فکر می کنم بولینگ زمینه ای است که در آن پیشرفت کرده ایم، نگرانی هایی داشتیم، اما آنها بولینگ ها با تمرین و اجرای خود تحت فشار کار فوق العاده ای انجام دادند.

“داشتن فردی مانند ماتیشا (پاتیرانا) که بازیکن شماره 1 مرگ ما بوده است، اعتماد به نفس را به گروه اضافه کرده است.”

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله