MS Dhoni به Wankhede بازگشت، می‌گوید محل برگزاری ویژه “نه تنها به دلیل WC 2011، بلکه برای…”

MS Dhoni به Wankhede بازگشت، می گوید مکان ویژه

MS Dhoni با ساچین تندولکار در ورزشگاه Wankhede روز شنبه.© BCCI/IPL

MS Dhoni روز شنبه در ورزشگاه Wankhede برای بازی Chennai Super Kings IPL 2023 مقابل هندی‌های بمبئی بازگشته بود. و با شکست CSK MI، محل برگزاری دوباره به یک شکارگاه شاد برای Dhoni تبدیل شد. در همین زمین بود که دونی هند را به پیروزی مقابل سریلانکا در فینال جام جهانی 2011 رساند. شش موردی که Dhoni با Nuwan Kulasekara برخورد کرد برای همیشه در ذهن همه هندی ها حک می شود. Dhoni مدت‌هاست که کریکت بین‌المللی را ترک کرده است، اما او همچنان ستون قدرت CSK است. با این حال، او فاش کرد که بازگشت به وانخده نه تنها برای قهرمانی در جام جهانی 2011 خاص بود.

“یکی از خاطره انگیزترین مکان ها. نه تنها به خاطر جام جهانی 2011، بلکه به خاطر سال 2007 که ما قهرمان شدیم (جام جهانی T20) و برگشتیم، استقبالی که از بمبئی داشتیم. فوق العاده بود. بنابراین، در کل فوق العاده است. برای بازی کریکت و همچنین ویکت ها به طور کلی بسیار خوب هستند. سرعت و جهش زیادی دارد.”

اگرچه بیش از یک دهه از قهرمانی هند در جام جهانی ODI 2011 می گذرد، اما خاطرات این رویداد بزرگ هنوز در ذهن هر طرفدار هندی حک شده است. چه برد هند مقابل استرالیا در یک چهارم نهایی، چه پیروزی بر پاکستان در نیمه نهایی یا پیروزی نهایی بر سریلانکا در فینال، طرفداران کریکت هند به سختی چیزی را فراموش می کردند. با در نظر گرفتن این موضوع، سایتی در استادیوم Wankhede بمبئی که در آن شش تیم برنده مسابقه MS Dhoni فرود آمدند، برای ساخت یادبود پیروزی جام جهانی 2011 استفاده خواهد شد.

دونی که در زمان قهرمانی این تیم کاپیتان هند نیز بود، روز جمعه قبل از ساخت بنای یادبود در ورزشگاه وانخده تجلیل شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله