MS Dhoni بعد از بازی Misfield معین علی در مقابل RCB در IPL 2023 خنک می شود. بیان ویروسی است. تماشا کردن

MS Dhoni به دلیل رفتار آرام خود در زمین، به طور گسترده به عنوان “کاپیتان کول” شناخته می شود، اما کاپیتان چنای سوپر کینگز در جریان دیدار روز دوشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور، عصبانی شد. در 18هفتم در طول تعقیب و گریز، وین پارنل با یک شوت از متیشا پاتیرانا به کاور اضافی پرداخت و برای تک آهنگ پیچ کرد. در پایان غیر مهاجم، سویاش پرابهودسایی در حال چرت زدن گرفتار شد و معین علی فرصت درخشانی داشت تا او را بیرون براند. با این حال، معین نتوانست توپ را به درستی جمع کند و تا زمانی که توپ را به سمت دونی پرتاب کرد، ضربه زن به سلامت در داخل چین قرار داشت. Dhoni به وضوح از این تلاش آشفته بود و حتی با عصبانیت به بازیکن ملی پوش انگلیس اشاره کرد.

کوبیدن 83 ران دوون کانوی و به دنبال آن طلسم های تاولناک توشار دشپاند و متیشا پاتیرانا به چنای سوپر کینگز (CSK) کمک کرد تا یک پیروزی هیجان انگیز را در 8 ران کسب کند.

برای CSK، دشپنده سه گل زد در حالی که پاتیرانا دو ویکت به دست آورد تا چنای یک برد ارزشمند را مقابل RCB به دست آورد. گلن ماکسول با 76 گل از 36 توپ، بالاترین گل را برای RCB به ثمر رساند، در حالی که فاف دو پلسیس از 33 توپ در مسابقه پرگل، 62 گل را به ثمر رساند.

با تعقیب یک هدف عظیم 227، RCB با از دست دادن ویکت های Virat Kohli و Mahipal Lomror متحمل ضربات اولیه شد. آکاش سینگ در اوور اول کهلی را اخراج کرد، در حالی که توشار دشپنده در مرحله دوم از لومرور بهتر شد.

سپس گلن ماکسول و کاپیتان فاف دو پلسیس در حالی که در فواصل زمانی معینی تک‌نفره می‌گرفتند، کاسه‌بازان CSK را در سراسر زمین کوبیدند. دوتایی پرخاشگر ماکسول و کاپیتان دو پلسیس، مشارکت 100 دوشی خود را تنها در 48 توپ مطرح کردند.

کاپیتان Faf du Plessis در اور نهم بازی یک پنجاه توپ 23 به ثمر رساند، در حالی که ماکسول در 10 اوور مسابقه یک پنجاه توپ 24 توپ را به ارمغان آورد و RCB در موقعیتی بود که بتواند مجموع بزرگ را تعقیب کند.

ماکسول به تنهایی ماتیشا پاتیرانا را به مدت 16 دوش سیگار کشید. این دو تهاجمی به قتل عام خود بر روی بول داران CSK ادامه دادند و با شلوارک بزرگ خود بیش از 10 ران در هر اوور کوبیدند.

سپس ماهیش تیکشانا موفقیت بزرگی به RCB داد زیرا او ماکسول خوش حالت و خطرناک را برای 76 اخراج کرد. دو پلسیس پس از به ثمر رساندن 62 ران به پاویون بازگشت.

سپس دینش کارتیک، بازیکن راست دست، به ضربات خفاش آمد و در فواصل زمانی معین، مرزها و حداکثرها را کوبید تا کمی از فشار روی تیمش بکاهد. با این حال، آتش بازی کارتیک به پایان رسید و او پس از 28 ران توسط توشار دشپنده اخراج شد.

در اوور هجدهم، متیشا پاتیرانا ویکت شهباز احمد را با امتیاز 12 به ثمر رساند. سپس وین پارنل برای ضربه زدن به زمین آمد اما ضربه کوب نتوانست کار زیادی انجام دهد زیرا توسط دشپنده اخراج شد.

سپس سویاش پرابهودسای برای ضربه زدن بیرون آمد و ضربه‌زننده در نوزدهم، شش خیره‌کننده را کوبید تا کمی امید به RCB بدهد. در آخرین اور، پاتیرانا با یورکرهای عالی خود از معادله 19 ران دفاع کرد و ویکت پرابودسایی را گرفت تا تیمش 8 ران برد را بر RCB برد.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله