MS Dhoni، Sanju Samson در یک فریم به‌عنوان ویدیوی تمرین Duo پیش از CSK vs RR Match ویروسی می‌شود. تماشا کردن

تماشا کنید: MS Dhoni، Sanju Samson در یک فریم به‌عنوان ویدیوی تمرین Duo قبل از مسابقه CSK و RR ویروسی می‌شود

MS Dhoni (پشت) و Sanju Samson در یک فریم در طول جلسه تمرین.© توییتر

در یک ویدیوی دلگرم کننده که در رسانه های اجتماعی در حال پخش شدن است، کاپیتان چنای سوپر کینگز، ام اس دونی و کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، در یک فریم در حالی که در طول جلسه تمرین در Chepauk در تورهای مربوطه خود ضربه می زنند، دیده می شوند. راجستان رویالز این ویدئو را روز دوشنبه در توییتر به اشتراک گذاشت که بیش از 5 میلیون بازدید داشته است. شایان ذکر است، هر دو طرف روز چهارشنبه در بازی شماره 17 IPL 2023 در استادیوم MA Chidambaram، چنای به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

RR در توضیح این پست نوشت: «آیا تماشای این را در حلقه متوقف می‌کنید؟ «قطعاً نه».

جفت RR افتتاحیه پویا در فرم متشکل از Jos Buttler و Yashasvi Jaiswal زمانی که با برخی از سازندگان با فرمت کوتاه در سطح جهانی در خط تولید CSK روبرو می شوند، با یک “تست چرخشی” با کیفیت در زمین دشوار Chepauk روبرو خواهند شد.

کاپیتان توپ سفید انگلیس و شریک هندی جوانش هر دو چند نیم قرن و آن هم با نرخ ضربات سالم – 180.95 برای باتلر و 164.47 برای جیسوال.

اما در سه بازی که رویالز تا به حال انجام داده است، دو بازی در گواهاتی بودند، که صاف ترین عرشه در بین تمام سالن ها بود. پیست حیدرآباد نیز به نفع باترها بارگیری شد.

و ناگهان به چنای می آیند، جایی که توپ می تواند چنگ بزند و همچنین با پیشرفت مسابقه کندتر می شود. پرتاب همیشه یک عامل مهم در چنای است زیرا تعقیب هر چیزی بالاتر از 170 تا 175 می تواند یک پیشنهاد مخاطره آمیز باشد.

هر دو CSK و RR هر کدام دو بازی را برده اند و هر کدام یک شکست را تجربه کرده اند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله