“Moves Were from…”: Yuzvendra Chahal on his Viral Dance Video With Joe Root

یوزوندرا چاهال کهنه کار اسپینر یک بار دیگر ارزش خود را با زدن دو ویکت برای راجستان رویالز در مسابقه IPL 2023 خود در روز چهارشنبه مقابل چنای سوپر کینگز ثابت کرد. چاهال با آن دو پوست سر، تعداد ویکت های خود را در چهار مسابقه به عدد 10 رساند و صاحب کلاه بنفش فعلی شد. به غیر از بولینگ کلاسیک خود در زمین، چاهال به دلیل بازی های خارج از زمین نیز بسیار محبوب است. اخیراً ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد که نشان می‌دهد اسپینر در حال تکان دادن پای خود با جو روت و جو روت انگلیسی در آهنگ «بیبا» است.

چهال در مورد رقصش در این ویدیو فاش کرد که آهنگی که در این ویدیو پخش شده یکی از آهنگ های مورد علاقه اوست و مراحل را خود روت تعیین کرده است.

“در واقع این آهنگ مورد علاقه من است، من حداقل 6-7 بار در روز به آن گوش می دهم. حرکات از جو بای بود، زیرا وقتی او آمد و برای اولین بار ملاقات کردیم، او این حرکت را به من یاد داد و به من گفت که چاهال در ویدئویی که در توییتر IPL منتشر شده است، به Sandeep Sharma و مربی بولینگ Lasith Malinga گفت.

در صحبت کردن در مورد بازی مقابل RR، MS Dhoni نگاهی اجمالی به روزهای خوب قدیمی با پایان‌های هیجان‌انگیز ارائه کرد، اما Sandeep Sharma، بازیکن ناشناس راجستان رویالز، چند ارسال کامل را انجام داد تا تیمش در سه ران پیروزی مقابل Chennai Super Kings را به دست آورد. .

با تعقیب یک هدف 176، Dhoni (32 توپ از 17 توپ) و Ravindra Jadeja (25 توپ از 15 توپ)، کهنه سربازان بسیاری از این پایان های وسوسه انگیز در مسیر بودند زیرا در آخرین اوور به 21 گل نیاز بود.

امتیاز نهایی CSK 172 برای 6 بود زیرا Dhoni بازی 200 خود را برای CSK به روشی که دوست داشت در خانه معنوی خود با 30000 تماشاگر به علاوه او را به پایان نرساند.

ساندیپ، دریانورد پنجاب، که هشت سال قبل چند بازی برای هند انجام داد، به نظر می‌رسید که اعصاب خود را از دست داده بود، زیرا او چند توپ واید را می‌زد و سپس دونی او را روی پای مربعی و وسط ویکت برای چند شش ضربه شلاق زد.

با نیاز به 6 تخفیف در دو تحویل آخر، پیسر متوسط ​​به جادجا یورش برد و سپس یک توپ بلوک‌هول عالی به دونی در حالی که چند تک‌نفره را آورد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله