MI vs KKR: توییت “نوستراداموس” فن که قرن ونکاتش آییر را ویروسی می کند پیش بینی می کند

شوالیه سواران کلکته (KKR) روز یکشنبه شاهد یک روز تاریخی در بازی لیگ برتر هند (IPL) مقابل هندی های بمبئی (MI) بودند که ونکاتش آییر یک قرن گلزنی کرد. این اولین بار در حدود 15 سال بود که یک بازیکن KKR یک قرن در IPL گلزنی کرد و برندون مک کالوم آخرین گلزنی بود که در اولین مسابقه لیگ T20 این کار را انجام داد. در حالی که پیش‌بینی یک بازیکن KKR برای گلزنی یک قرن به‌طور قابل‌توجهی یک سوال سخت باقی می‌ماند، با توجه به خشکسالی 15 ساله، یک هوادار تقریباً به دقت تصور کرده بود که بازی یکشنبه چه خواهد آورد.

در توییتی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، یکی از طرفداران با دقت تقریباً کاملی پیش‌بینی کرد که ونکاتش یک قرن را در 51 توپ به ثمر برساند. اگر چه تن همه‌جانبه KKR 49 توپ بود، او در نهایت 104 ران از 51 توپ به دست آورد.

این توییت است:

این هوادار گفت: “پیش بینی جسورانه برای بازی امروز. Venkatesh Iyer اولین گل خود در قرن t20 را تنها با 51 توپ به ثمر می رساند.”

ایر در مورد عملکرد خود پس از بازی گفت: “اگر در سمت پیروزی به پایان می رسیدیم خوشحال تر می شدیم اما از عملکرد من خوشحال بودیم. آنها به من ایمان داشتند و این یک ویکت بسیار زیبا برای ضربه زدن بود. وقتی آن 30 تا 40 دوش را به ثمر رساندید، فقط به نحوه ادامه دادن بستگی دارد. در عمق چین بعد از اینکه توپ از حرکت باز می‌ماند، به نحوه مانور شما مربوط می‌شود. من مدام در هر بازی اینجا و آنجا ضربه می‌خورم.

فکر رفتن به بیرون آمد اما مربی و بازیکنانم از من خواستند که به راهم ادامه دهم. فکر می کنم 15-20 ران کوتاه آمدیم. اما با توجه به اینکه MI چگونه پیش می رفت، به هر حال آنها آن را در مراحل بعدی تعقیب می کردند. ولی بولینگ مرگشون خیلی قشنگ بود. اگر به سه چهار اور آخر آنها نگاه کنیم، آنها دوندگی زیادی نداشتند. به آنها اعتبار می‌دهیم.”

علی‌رغم بازی‌های آیر، KKR نتوانست بردی را کسب کند، هندی‌های بمبئی دو امتیاز از بازی گرفتند، به لطف پیروزی 5 ویکت خود با 2.2 اور خالی.

موضوعات ذکر شده در این مقاله