MI در مقابل GT، IPL 2023: دوشیزه قرن سوریاکومار یاداو، سرخپوستان بمبئی را برای پیروزی 27 دونده بر تایتان های گجرات راهنمایی می کند

سوریاکومار یداو در مسیر اولین صد IPL خود (103 بدون بیرون) چند شوت ظالمانه بازی کرد و ضربه خیره کننده او نمایش فوق العاده ای را از رشید خان به نمایش گذاشت تا پیروزی 27 ران هندی های بمبئی بر گجرات تایتانز در روز جمعه در ورزشگاه وانکهده رقم بخورد. MI با دعوت به خفاش، 218 برای 5 را در پشت توپ شماره یک T20 جهان، سوریاکومار 103 که فقط 49 توپ را از دست نداد، ارسال کرد و سپس GT را به 191 برای 8 توپ محدود کرد تا هفتمین برد خود در این فصل را کسب کند. این چهارمین امتیاز متوالی MI با 200 امتیاز بیشتر در زمین خود بود.

در حالی که سوریاکومار با 11 ضربه چهار و شش شش ضرب بود، روهیت شارما (29)، ایشان کیشان (31) و ویشنو وینود (30) برای تیم میزبان به میدان رفتند.

با تعقیب 219، GT در خطر حذف شدن با مجموع کم قرار داشت، اما یک 79 بی‌رحم وحشیانه با 32 توپ از رشید – که سه چهار و 10 شش تا داشت – حاشیه شکست را به شدت کاهش داد.

برای بمبئی، آکاش مادوال (4-0-31-3)، کومار کارتیکیا (3-0-37-2) و کهنه کار پیوش چاولا (4-0-36-2) نمایش فوق العاده ای با توپ ارائه کردند.

اما رشید رام نشدنی به سادگی غیرقابل توقف بود. او تلاش عالی خود در بولینگ 4/30 را در طول مسابقات MI با نمایشی خیره کننده با چوب دنبال کرد و 88 دوش از تنها 40 توپ برای ویکت فتح نهم با آلزاری جوزف (7 بازی خارج از بازی) اضافه کرد، اما تلاش او نتیجه ای نداشت. کافی.

چهارمین باخت GT در 12 بازی، اولین باخت آنها در بازی های خارج از خانه در این فصل بود.

آنها با 8 برد و 16 امتیاز در صدر جدول باقی ماندند.

هفتمین برد MI در 12 مسابقه، آنها را با 14 امتیاز و نرخ خالص 0.117- به جایگاه سوم بازگرداند.

گجرات تایتان ها بدترین شروع ممکن را انجام دادند. رایدیمن ساها که در آخرین بازی خود با 81 بازی خوب به میدان آمد، یک بازی را در آن سوی خط بازی کرد تا LBW برای 2 امتیاز از مادوال مورد قضاوت قرار گیرد، در حالی که کاپیتان هاردیک پاندیا (4) در اوور سوم از جیسون بهرندورف عقب افتاد.

شوبمن گیل (6) که در فرم بود نیز با سرعت لغزش مدوال شکست خورد، که بازکننده را با چرخاندن گاری خارج از استامپ فرستاد.

در حالی که وظیفه بازسازی بر دوش آنها افتاد، میلر شروعی محتاطانه انجام داد در حالی که ویجی شانکار یک سری از چهار نفر را به راه انداخت.

پس از پاورپلی، GT 48 را از هدف خود بیرون انداخته بود، اما ضربه بزرگی توسط چاولا وارد شد، او با یک گوگل از بین خفاش و پد شانکار عبور کرد و به ویکت های او برخورد کرد. در 14 توپ، شانکار خوب عمل کرد و شش ضربه چهار را زد و 29 توپ شد.

Kartikeya در مرحله بعد آبیناو منوهار (2) را تمیز کرد و بازدیدکنندگان را در 55 برای 5 در هشت اور متحیر کرد.

میلر (41 از 26 توپ) 45 ران برای ویکت ششم با راهول تواتیا (14) اضافه کرد تا به ثبات GT کمک کند، اما نتوانست برای تیمش بازگشتی ایجاد کند.

در اوور دوازدهم، سرعت لغزش مادوال یک بار دیگر قربانی دیگری پیدا کرد زیرا میلر پیش از آن افتاد.

در اوور بعدی، تواتیا یکی را مستقیماً به سمت کامرون گرین در پای مربع عمیق برد.

پیش از این، روهیت، کاپیتان هند و MI نتوانست شروع خود را تبدیل کند، اما به نظر می رسید که در حال بازگشت به حالت معمول خود در نقطه چین است و در پاورپلی با ایشان کیشان (31) چند شوت عالی را در پایه 61 ران اولیه خود زد. پلت فرم برای کل کل.

رشید که مجموع ویکت های خود را به 23 رساند تا در جدول بولینگ قرار گیرد، بلافاصله پس از پاورپلی MI را تکان داد تا روهیت در اولین لغزش برای 29 توپ 18، که شامل سه چهار و چند تا شش بود، گرفتار شود.

موفقیت دوم چهار توپ بعد به دست آمد.

رشید همچنان به هجوم خود ادامه داد و نهال وادهرا (15) را مجبور کرد یکی از ویکت های خود را برش دهد، اما شتاب MI کافی بود تا آنها را به 96 برای سه در نیمه راه برساند.

سوریاکومار و وینود سپس حمله را به محمد شامی بردند (0/53) و او را برای 15 ران در اور سیزدهم ضربه زدند، قبل از اینکه دو ضربه زن در اور دوازدهم هر کدام شش ضربه به جوزف زدند.

وینود در اوور شانزدهم با یک پرتاب کامل از موهیت به هلاکت رسید تا با 30 توپ خوب از 20 توپ (2x4s, 2x6s) اخراج شود و در ویکت چهارم با سوریاکومار توپ 42-65 را به دست آورد.

با این حال، رشید در حالی که ویکت کلیدی تیم دیوید (5) را در اوور هفدهم گرفت، به دور زدن ادامه داد و برای چهارمین ویکت خود در بازی، یک گل برگشت آسان گرفت.

اما سوریاکومار به رگبار شوت های خود از سمت دیگر ادامه داد و در اور هجدهم با 3 ضربه چهار و شش ضربه ای به موهیت برای 20 ران زد و اولین قرن فعالیت خود در IPL را با یک ضربه شش از آخرین توپ در اینینگ به پایان رساند.

در این روند، سوریاکومار همچنین 54 دوش دیگر را برای ویکت ششم با کامرون گرین (3 بدون بیرون) انجام داد، که تنها 18 توپ خارج شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله