Marcus Rashford وعده های غذایی رایگان مدارس جدید انگلیس را برای واگرداندن در اختیار می گیرد


دولت انگلستان روز یکشنبه مجدداً به یک فعالیت پر سر و صدا توسط مارکوس راشفورد ، ستاره منچستر یونایتد ، قول داد که به کودکان فقیر بیش از تعطیلات کریسمس مبتلا به ویروس کرونا وعده های غذایی رایگان بدهد. پس از یک چرخش برای تعطیلات تابستانی ، دولت مخالفت خود را برای تمدید این طرح در طول دوره جشن متوقف کرده است ، و نخست وزیر بوریس جانسون روز شنبه با راشفورد تماس گرفت تا او را در مورد تعهد جدید هزینه های خود مطلع کند.

اخبار

این مهاجم 23 ساله پس از بازی در پیروزی 3-1 منچستریونایتد در لیگ برتر مقابل اورتون ، این تماس را دریافت کرد.

در بیانیه ای ، راشفورد گفت: “من برای درک بهتر طرح پیشنهادی با نخست وزیر مکالمه خوبی داشتم و از اقداماتی که برای مقابله با فقر غذایی کودکان در انگلیس انجام شده بسیار استقبال می کنم”.

این فوتبالیست که خود را فقیر کرد ، گفت که “نسبت به کسانی که پشت کمپین خود در شبکه های اجتماعی متحد شده اند” بسیار افتخار می کند ، وعده داده است که “برای بقیه زندگی من مبارزه کند” تا گرسنگی کودکان در انگلیس پایان یابد.

راشفورد ماه گذشته در تشکر از مبارزات ستایش گسترده خود ، در آخرین لیست افتخارات ملکه الیزابت دوم به عضویت نشان امپراتوری بریتانیا (MBE) درآمد و او با افتخار از طریق توییتر خود این عنوان را کسب کرد.

عواقب اقتصادی ناشی از شیوع ویروس خانواده های انگلیسی بیشتری را به فقر سوق می دهد و بسیاری از افراد توانایی تهیه وسایل ضروری مانند غذا و گرمایش را ندارند.

وعده های غذایی رایگان کودکان در فقیر در طول مدت مدرسه تأمین می شود ، اما در تعطیلات اینگونه نیست. دولت در مقابل دادن کوپن های غذایی برای جبران خسارت به خانواده های آنها مقاومت کرده بود و ترجیح می داد از طریق سیستم مزایای گسترده تر خود پشتیبانی کند.

اما مبارزات انتخاباتی راشفورد ، خصوصاً با فرا رسیدن کریسمس ، مورد آزار بسیاری قرار گرفته است و دولت با عناوین منظم روبرو شده و آن را به بی مهری متهم می کند.

تبلیغ شده

ترز کوفی ، وزیر کار و بازنشستگی اعلام کرد ، بودجه جدید 170 میلیون پوندی (225 میلیون دلار) برای یک طرح کمک هزینه زمستانی برای حمایت از خانواده ها در طول کریسمس پرداخت می شود و برای پوشش تعطیلات عید پاک ، تابستان و کریسمس در سال 2021 تمدید می شود.

وی گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه افراد آسیب پذیر در طول این دوران دشوار احساس مراقبت می كنند و مهمتر از همه ، هیچ كس نباید گرسنه بماند یا نتواند قبض های خود را پرداخت كند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله