Maidaan Par Jo Kaha, Uska Ulta Hi Kiya: Virender Sehwag Leads Greetings As Sachin Tendulkar 50 ساله می شود

دهلی نو :

برادری کریکت هندی روز دوشنبه با شادی و احترام متحد شد و تبریک تولد خود را برای کریکت باز افسانه ای هندی ساچین تندولکار که 50 ساله شد ارسال کرد.

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI)، نهاد حاکم بر این ورزش در هند، در توییتر برای تندولکار آرزو کرد.

664 بین المللی مسابقات بین المللی 34357 اجرا می شود، 201 بین المللی. ویکت، تنها بازیکن کریکت که امتیاز 100 بین المللی را کسب کرده است. صدها نفر، برنده جام جهانی 2011. در اینجا برای اسطوره ای و همیشه الهام بخش @sachin_rt تولد 50 سالگی را تبریک می گویم #TeamIndia

شورای بین المللی کریکت (ICC)، نهاد حاکم در کریکت جهان، نیز خواسته های خود را به ساچین رساند. آنها همچنین عکس روی جلد خود را در توییتر تغییر دادند تا به این افسانه احترام بگذارند.

ICC در توییتر خود نوشت: «نیم قرن دیگر برای ساچین تندولکار، افسانه کریکت در طول سالها #50forSachin».

قهرمانان پنج بار IPL هندی‌های بمبئی (MI)، که تندولکار از سال 2008 با آن‌ها در ارتباط است، ابتدا به‌عنوان یک بازیکن و سپس به‌عنوان مربی/نماد، خواسته‌های خود را به ‘Master Blaster’ تعمیم داد، که یکی از بزرگترین دلایل آن است. محبوبیت در هند

MI در توییتی نوشت: “و 50 تا از Master Blaster و این یک تولد نمادین است، @sachin_rt #OneFamily #MumbaiMeriJaan #MumbaiIndians.”

یووراج سینگ، برنده هند در جام جهانی 2011، ویدئویی را منتشر کرد که در آن درباره ساچین و نقشی که در زندگی او بازی کرده صحبت کرد.

“او آمد، او بازی کرد و قلب ها را برای 4 نسل تسخیر کرد! روزهای خوب یا بد، بدون دویدن یا 100 دویدن، سرش همیشه بالا بود و پاهایش را محکم روی زمین گذاشته بود. او به ما آموخت که پیروی از روند صحیح منجر به پیشرفت طولانی مدت!. افسانه افسانه ها، او همیشه به عنوان یک هم تیمی، یک دوست، یک مربی و یک برادر بزرگتر آنجا بوده است! 50 بعدی!” در پست یووراج آمده است.

ویرندر سهواگ، بازکننده سابق هند نیز به شکلی خنده دار برای هم تیمی دیرینه خود آرزو کرد. در حالی که ساچین و سهواگ در مورد اینکه چگونه دومی دقیقاً برعکس توصیه اولی در زمین بازی انجام داد، صحبت کرده اند، سهواگ با انجام یک ایستادن دستی به این صحبت ها تغییر خاصی داد.

“Maidaan par jo aapne kaha, uska ulta hi kiya, toh aaj aapke iconic birthday 50 par toh aapko Shirshasana karke wish karna hi tha. تولدت مبارک @sachin_rt Paaji , aap jiyo hazaaron saal , Saal ke din ho ek crore. #تولدت مبارک ساچین،” سهوگ در توییتی نوشت.

سوریاکومار یاداو، بازیکن ستاره هند نیز آرزوهای خود را به ساچین رساند و او را “منبع دائمی الهام” نامید.

یداو در توییتی نوشت: “تولدت مبارک @sachin_rt آقا، شما منبع همیشگی الهام ما هستید و من بسیار خوش شانس هستم که می توانم هر روز در کمپ MI یاد بگیرم و با شما تعامل داشته باشم.”

سورش راینا، هم تیمی تندولکار در تیم قهرمان جام جهانی 2011 نیز در توییتی نوشت: “50 سالگیت مبارک @sachin_rtpaji! اشتیاق، مهارت و فداکاری شما به بازی باعث الهام بخشیدن به همه ما شده است. بازی در کنار شما و یادگیری از شما باعث افتخار بود. با آرزوی سلامتی، شادی، و سال‌های بیشتر عظمت!

جولان گوسوامی، اسطوره‌ی سرعت هند نیز با به اشتراک گذاشتن تصویری از هر دوی آن‌ها، تولد تندولکار را تبریک گفت.

جولان در توییتی نوشت: “تولدت مبارک @sachin_rt! شما همیشه کشور را سربلند کرده‌اید و جوانان را با باور کردن آنها به امکان تحقق رویاها الهام بخشیده‌اید! به درخشش #Happy BirthdaySachin #GodOfCricket ادامه دهید.”

هاردیک پاندیا ستاره هندی همه کاره در توییتر برای تکمیل نیم قرن زندگی تندولکار آرزو کرد.

Tendulkar در توییتی نوشت: “همیشه یک الهام بخش! برای شما بهترین تولد را آرزو می کنم استاد بسیاری در آغوش گرفتن، عشق و شادی @sachin_rt.”

مایانک آگاروال، بازکننده هندی نیز شعری را که به ساچین تقدیم شده است در توییتر به اشتراک گذاشت.

ساچین به عنوان بهترین خمیری که این بازی را انجام داده در نظر گرفته می شود. ساچین با 34357 دوش در 664 بازی بین‌المللی با میانگین 48.52، بالاترین گلزن بین‌المللی کریکت است. او 100 قرن و 164 نیم قرن گل زده است که بیشتر آنها در کریکت بین المللی است. او تنها بازیکنی است که یک قرن قرن دارد.

Sachin با 18426 اجرا در ODI و 15921 اجرا در Tests بالاترین اجرا را در هر دو فرمت نیز دارد. او اولین بازیکنی است که یک ODI دو صد زده و 200 مسابقه تست انجام داده است.
او بخشی از تیم هند است که در جام جهانی کریکت ICC در سال 2011 قهرمان شد.

ساچین 6 فصل در IPL بازی کرده است که همگی برای هندی های بمبئی بوده و در مجموع 2334 دوش در 78 مسابقه با میانگین 34.84 به ثمر رسانده است. ساچین 13 پنجاه و صد زیر کمربند دارد که 29 شش و 295 چهار با نرخ ضربه 119.82 زده است. او در سال 2013 قهرمان IPL شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله