“M5 Dhoni”: چگونه فرانشیزهای IPL به کسب عنوان رکورد CSK واکنش نشان دادند

چنای سوپر کینگز پس از شکست دادن گجرات تایتانز در آخرین توپ هیجان انگیز روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد پنجمین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر هند (IPL) را به دست آورد. به لطف این پیروزی، آنها اکنون با هندی های بمبئی به عنوان موفق ترین فرنچایز در تاریخ رقابت ها مساوی شده اند. همچنین این پنجمین برد برای MS Dhoni به عنوان کاپیتان بود – شاهکاری که تنها روهیت شارما به آن دست یافته است. این مسابقه با چندین تداخل باران مواجه شد، اما CSK توانست آرامش خود را حفظ کند و با 10 دویدن مورد نیاز از دو توپ پایانی مسابقه، راویندرا جادجا پیش قدم شد و آن را با سبکی تمام کرد.

این یک پایان هیجان انگیز برای IPL 2023 بود که بیشترین تعداد امتیاز 200+ توسط طرفین و تعداد شگفت انگیز تعقیب و گریز با امتیاز بالا را داشت. پس از پیروزی CSK، همه فرنچایزها در توییتر به برندگان تبریک گفتند و از درخشش MS Dhoni برای کسب عنوان دیگری برای تیمش استقبال کردند.

Dhoni همچنین یک به روز رسانی بزرگ در مورد بازنشستگی احتمالی خود در ارائه پس از بازی منتشر کرد.

“اگر در شرایطی می بینید که بهترین زمان برای اعلام بازنشستگی است. چیزی که برای من آسان است این است که تشکر کنم و بازنشسته شوم. اما کار سخت این است که 9 ماه سخت کار کنید و سعی کنید یک فصل دیگر IPL بازی کنید. بدن باید تحمل کند. اما با عشقی که از طرفداران CSK دریافت کردم، هدیه ای برای آنها خواهد بود که یک فصل دیگر بازی کنند. روشی که آنها عشق و احساسات خود را نشان داده اند، این چیزی است که من به آن نیاز دارم. برای آنها انجام دهید.”

“این آخرین بخش از حرفه من است. از اینجا شروع شد و کل هاوس نام من را می خواند. این همان کار من در چنای بود، اما خوب است که برگردم و هر کاری که می توانم بازی کنم. نوع کریکت من. بازی کنید، آنها احساس می‌کنند می‌توانند آن کریکت را بازی کنند. هیچ چیز ارتدکسی در آن وجود ندارد و من دوست دارم آن را ساده نگه دارم.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله