Lucknow Super Giants XI در مقابل پادشاهان پنجاب، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا کوینتون دی کوک سرانجام شانس خود را خواهد داشت؟

لاکناو سوپر جاینتز روز جمعه در یک بازی حساس وسط جدول در لیگ برتر هند به مصاف پنجاب کینگز می‌رود. در اواسط فصل، هر دو تیم 4 بازی از 7 بازی ممکن را برده اند، و LSG به دلیل نرخ خالص برتر برتر، پیشتاز است. با این حال، LSG در بازی قبلی خود متحمل شکست شد و به دنبال یک عملکرد غیرقابل توضیح ضربتی به گجرات تایتانز باخت. با این اوصاف، LSG احتمالاً می‌تواند چند چرخش را در یازده تیم خود انجام دهد، به احتمال زیاد کوینتون دی کوک اولین بازی خود در این فصل را انجام خواهد داد.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی LSG XI در مقابل PBKS باشد:

نرخ ضربه کاپیتان KL Rahul دوباره به نقطه بحث تبدیل شد زیرا تیم او علیرغم اینکه در موقعیت فرماندهی قرار داشت نتوانست 136 را تعقیب کند. او این بار به دنبال بهبود نرخ اعتصاب خود است.

در حالی که کایل مایرز در صدر جدول عملکرد خوبی داشته است، د کوک ممکن است برای رویکردی جدید جایگزین او در ترکیب یازدهم شود.

در رده میانی، نیکلاس پوران با افرادی مانند آیوش بادونی، کرونال پاندیا، دیپاک هودا و مارکوس استوینیس همراه خواهند شد.

اضافه شدن پراک منکد، که به عنوان بازیکن ضربه ای مقابل GT وارد زمین شد، می تواند عمق بیشتری به ترکیب ضربتی آنها بیافزاید.

غیبت پیسر مارک وود، که از 15 آوریل به دلیل بیماری بازی نکرده است، حمله LSG را به طور قابل توجهی ضعیف کرده است و تیم آرزوی بازگشت زودهنگام او را دارد. وود با وجود از دست دادن سه بازی همچنان بهترین بازیکن ویکت برای آنها باقی مانده است.

با این حال، نوین الحق آهنگساز افغان در غیاب وود تا به حال به خوبی عمل کرده است. او حمله سرعت را با آوش خان رهبری خواهد کرد، در حالی که آمیت میشرا (بازیکن ضربه ای) با راوی بیشنوی جوان در بخش اسپین شریک خواهد شد.

پیش بینی تیم LSG در مقابل PBKS: KL Rahul (سربازان)، کوئینتون د کوک (هفته هفته)، آیوش بادونی، نیکلاس پوران، کرونال پاندیا، مارکوس استوینیس، دیپاک هودا، پراک منکاد، نوین الحق، راوی بیشنوی، آوش خان ( آمیت میشرا در جای منکاد اگر ابتدا کاسه LSG باشد)

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله