LSG vs PBKS، IPL 2023: Sikandar Raza، Sam Curran در حالی که پادشاهان پنجاب می درخشند، Super Giants لاکنو را با 2 ویکت شکست دادند.

سیکندررضا اولین IPL پنجاه خود را پس از نمایشی چشمگیر توسط واحد بولینگ تیمش، در حالی که پنجاب کینگز با دو ویکت در آخرین پایان در روز شنبه شکست داد، سوپر جاینت لاکنو را شکست داد. کاپیتان KL Rahul که به خفاش دعوت شده بود، اولین پنجاه خود را در این فصل IPL شکست داد، اما پادشاهان پنجاب با ویکت‌های به موقع برگشتند تا تیم لاکنو را به عدد 159 برای هشت محدود کند. در تعقیب 160 برای پیروزی، رازا زیمبابوه ای که با اسپین بولینگ خود یک ویکت نیز انتخاب کرد، توپ 41 توپ 57 را شکست تا PBKS را در شکار پس از توپ 22 توپ 34 متیو شورت نگه دارد. یک بار او در هجدهمین توپ از راوی خارج شد. بیشنوی، شاهرخ خان (23 خارج از بازی) کار را تکمیل کرد و با یک مرز، دویدن های نهایی را شکست داد. رضا در ضربه برنده مسابقه خود چهار مرز و سه شش ضربه زد.

در یک ویکت دو گام، KL Rahul در مسیر 56 توپ 74 خود خونسردی زیادی به نمایش گذاشت و 53 و 48 دوش با کایل مایرز (29) و کرونال پاندیا (18) به ترتیب برای ویکت های اول و سوم اضافه کرد.

با این حال، LSG نتوانست کارها را با شکوفایی تمام کند زیرا در پنج اور آخر، چهار ویکت را برای 48 دوش از دست داد، که سم کوران سه تای آن را به دست آورد.

کاگیسو رابادا (2/34)، آرشدیپ سینگ (1/22)، هارپریت برار (1/10) و سیکاندار رازا (1/19) نیز در بین ویکت‌ها بودند.

در دفاع از مجموع، پیسر یودهویر سینگ اولین بازی پرشور خود را انجام داد و اولین همکار خود را آتاروا تاید (0) و پرابهسیمران سینگ (4) – که به جای راهول چهار به عنوان فرعی ضربه ای جایگزین شد – در دو اور اول خود برای کاهش PBKS به 17 برای 2، اخراج کرد.

متیو شورت خوب به نظر می رسید، قبل از اینکه دو ضربه به حصار یودهویر بزند، سه مرز را از آوش خان کوبید.

کریشناپا گاوتام که جایگزین کایل مایرز به عنوان ساب ضربه ای نیز شد، توسط شورت 6 ضربه خورد، اما اسپینر در حالی که پنجاب در 3 در 6 اور به 45 سقوط کرد، ضربه توسط استونیس گرفته شد.

رازا سپس مسئولیت را بر عهده گرفت زیرا او و هارپریت سینگ بهاتیا (22) قبل از اینکه پاندیا جایگاه را بشکند، توپ 30 را اضافه کردند و توپ اول را در میدان عقب عمیق بیرون آورد.

رازا در اور سیزدهم منفجر شد و دو شش ششی متوالی و چهار ران پاندیا را هول کرد و 17 ران جمع کرد.

با این حال، KL Rahul تلاش هیجان انگیزی برای خلاص شدن از جیتش شارما انجام داد، در حالی که راوی بیشنوی، که پس از 14 اور معرفی شد، از کوران (6) خلاص شد قبل از اینکه رازا را به حساب آورد تا امید به ناراحتی را افزایش دهد.

شاهرخ که به 21 توپ از 13 توپ نیاز داشت، وودز را برای حداکثر قایقرانی فرستاد، در حالی که برار نیز چهار توپ را انتخاب کرد تا دوش های لازم را پایین بیاورد.

پیش از این، Rahul و Mayers به ​​LSG یک شروع پروازی ارائه دادند که در ابتدا یک چپ دست تنومند غرب هند مهاجم بود.

در حالی که راهول در مرزها کار می کرد، مایر در حداکثر کار می کرد.

مایرز متیو شورت را روی پای مربعی عقب عمیق کوبید و آن را با یک مشت به عقب برای شش ضربه دیگر روی سام کوران دنبال کرد و سپس رابادا را در جایگاه‌ها قرار داد در حالی که LSG بدون باخت در پاورپلی به 40 رسید.

در حالی که زمین کمی از چنگ و چرخش برخوردار بود، کوران که PBKS را به جای شیخار داوان مصدوم هدایت می کرد، اسپینرها را وارد زمین کرد.

هارپریت برار به زودی مایرز را حذف کرد، که در اور هشتم تا پای مربعی عقب عقب افتاده بود، در حالی که رازا دیپاک هودا (2) را به دام انداخت و LSG به 62 بر 2 رسید.

سپس راهول با پاندیا ترکیب شد تا LSG را از مرز 100 بگذراند تا اینکه رابادا به اوور پانزدهم بازگردد و دومی را اخراج کند.

دو توپ بعد، ستاره مسابقه گذشته، نیکلاس پوران نیز در حالی که به دنبال ضربه بزرگی بود، سقوط کرد و شاهرخ خان گرفتار را گرفت.

مارکوس استوینیس، با این حال، از همان ابتدا حرکت کرد و راهول چهار را برای شش های پشت سر هم کوبید، در حالی که KL راهول سپس رابادا را به حداکثر رساند زیرا LSG به 138 برای 4 در 17 اور رسید.

با این حال، میزبان ها فشار نهایی را دریافت نکردند زیرا کوران پس از برنده شدن در یک ویدیوی ارجاع پس از ضربه ضعیف دستکش، ویکت استوینیس را به دست آورد.

سپس آرشدیپ سینگ با توپ بند انگشتی خود ضربه ای زد و راهول را که در لانگ اوت بیرون زده بود را بیرون آورد، در حالی که شاهرخ خان بار دیگر برای خلاص شدن از شر یودهویر سینگ، توپی را برداشت که به خوبی قضاوت شده بود.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله