LSG vs GT Live Score، IPL 2023: Lacknow Super Giants Eye اولین برد مقابل گجرات تایتانز

LSG vs GT Live: Lucknow Super Giants به مصاف مدافع عنوان قهرمانی Gujarat Titans می‌رود.© BCCI/IPL


به‌روزرسانی‌های زنده LSG در مقابل GT، IPL 2023: پس از شکست دادن راجستان رویالز با 10 ران، لاکنو سوپر جاینتز در استادیوم کریکت اکانا به مصاف مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتان می‌رود. LSG پشت سر هم برنده می شود، در حالی که GT پس از شکست مقابل RR به دنبال بازگشت به راه های برد است. LSG نوین الحق را وارد این حمله کرد و اولین بازیکن با ارقام 0/19 در 4 اور همه را تحت تأثیر قرار داد. با این حال، تایتان ها ممکن است یک مزیت روانی جزئی داشته باشند که فصل گذشته در هر دو مورد Super Giants را شکست دادند. (کارت امتیازی زنده | جدول امتیازات)

به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده IPL 2023 بین لاکنو سوپر غول‌ها و گجرات تایتان‌ها، مستقیماً از استادیوم کریکت اکانا در لاکنو • 13:40 (IST)

  LSG vs GT Live: حمله با سرعت قوی LSG

  در مارک وود، آوش خان و یودویر سینگ چارک، LSG همچنین دارای بخش سرعت خوبی است. نوین الحق در اولین بازی خود در برابر RR غوغا کرد و به دنبال ادامه دادن به همین روش است.

 • 13:39 (IST)

  LSG در مقابل GT Live: اسپینرهای قوی LSG

  راوی بیشنوی با استعداد باهوش و آمیت میشرا کهنه کار برای LSG در بخش اسپین عملکرد خوبی دارند در حالی که Krunal Pandya نیز عملکرد برنده ای از خود به نمایش گذاشته است.

 • 13:36 (IST)

  LSG vs GT Live: عملکرد KL Rahul یک نگرانی است

  فرم Skipper KL Rahul کمی نگران کننده است. او در این فصل با نرخ ضربه 114.79 ضربه زده است. دیپک هودا، بازیکن همه کاره، هنوز نتوانسته است بازی های تاثیرگذاری را انجام دهد.

 • 13:36 (IST)

  LSG در مقابل GT Live: عملکرد عالی LSG

  LSG هیچ کمبودی در مبارزه خود ندارد، با کایل مایرز، نیکلاس پوران و مارکوس استوینیس که می توانند هر مخالفی را پودر کنند. مایرز در اوج در فرم هیجان انگیزی قرار داشته است در حالی که پوران و استوینیس کار را در سطح متوسط ​​انجام می دهند.

 • 13:35 (IST)

  LSG در مقابل GT Live: ترکیب قوی ضربتی GT

  دپارتمان ضربه زنی گجرات با امثال شوبمن گیل، دیوید میلر، سای سودارشان که به خوبی توپ را می زند، مرتب به نظر می رسد. اما قهرمانان فعلی باید در مقابل LSG که دارای یک ترکیب ضربه‌ای قدرتمند می‌بالند، کار خود را انجام دهند.

 • 13:34 (IST)

  LSG vs GT Live: اولین حضور چشمگیر نور احمد

  رشید خان رهبری دپارتمان اسپین را بر عهده داشت، اما زمانی که سامسون او را به نظافتچی ها برد، جی تی جوابی جز این نداشت که برای اولین بار با مچ اسپینر 18 ساله افغان، نور احمد، که تحت فشار خوب عمل کرد، بازی کند. یک علت بازنده

 • 13:30 (IST)

  LSG vs GT Live: حمله با سرعت قوی GT

  محمد شامی یک ویکت گیر ثابت بوده و در پاورپلی قدرتمند به نظر می رسد اما از آلزاری جوزف و جاش لیتل انتظار بیشتری می رود. کاپیتان هاردیک پاندیا نیز در بهترین حالت خود با توپ نبوده است، زیرا تا کنون تنها یک ویکت انتخاب کرده است. پیسر موهیت شارما اما در دو بازی که انجام داده عملکرد خوبی داشته است.

 • 13:29 (IST)

  LSG vs GT Live: فصل ناسازگاری تاکنون برای هر دو تیم

  هر دو تیم در این فصل کمی ناسازگار بوده اند و هر کدام دو بازی را باخته اند، اگرچه تایتان ها یک بازی کمتر از LSG انجام داده اند. تایتان ها که در رده چهارم جدول لیگ قرار دارند، در این فصل برای دفاع از مجموع بازی ها به مشکل خورده اند.

 • 13:26 (IST)

  LSG vs GT Live: هر دو تیم بعد از رویارویی با راجستان رویالز می آیند

  در حالی که گجرات تایتانز پس از باخت سه ویکت مقابل راجستان رویالز به دنبال شروع دوباره خواهد بود، LSG در 10 ران پیروزی اعتماد به نفس را در مقابل تیم تحت رهبری سانجو سامسون به دست آورد تا به رده دوم جدول امتیازی صعود کند.

 • 13:11 (IST)

  LSG vs GT Live: سلام

  سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین لاکنو سوپر جاینتز و گجرات تایتانز، مستقیماً از استادیوم کریکت اکانا، لاکنو خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله