LSG Skipper KL Rahul دلیلی را که در پس رویکرد کند در برابر RR توضیح داده شده است

LSG KL Rahul RR را با 10 ران شکست داد© BCCI/Sportzpics

پس از پیروزی 10 ران تیمش مقابل راجستان رویالز (RR) در لیگ برتر هند (IPL)، کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز (LSG) KL Rahul گفت که اگرچه تیمش 10 ران با چوب کوتاه آمد، اما بولینگ آنها جبران کرد. آن و بدون شبنم باعث شد تا مسابقه برای هر دو تیم عادلانه باشد. قهرمانی‌های آخر اوش خان، روز چهارشنبه در ورزشگاه Sawai Mansingh در جیپور، در دیداری هیجان‌انگیز در لیگ برتر هند (IPL) 2023، پیروزی 10 ران را برای لاکنو سوپر جاینتز مقابل راجستان رویالز رقم زد.

“در امتیاز 10 اوور، پیامی که من و کایل فرستادیم این بود که 160 عدد مجموع خوبی در این مسیر خواهد بود، آنها توپ گیرهای خوبی نیز دارند که از شرایط استفاده کردند. ما 10 نفر کوتاه آمدیم اما با توپ جبران کردیم. ما دیروز وارد اینجا شدیم و دیدیم که 180 امتیاز برابر است، اما اولین بار از بولت، من و کایل با هم صحبت کردیم و متوجه شدیم که این یک ویکت 180 نیست. کمی پایین نگه داشتیم، بنابراین در پاورپلی به خودمان زمان دادیم، شاید اگر کمی بهتر بازی می‌کردیم، ممکن بود 170 هم می‌گرفتیم. بازگشت به حریف (تیم خودش) فرصت می دهد. ما می دانیم که در راجستان قدرت آنها چهار تیم برتر آنهاست، بنابراین باید برنامه های خود را برای بیرون آوردن آنها انجام دهیم.”

LSG پس از قرار گرفتن در ابتدا توسط RR، امتیاز 154/7 را در 20 اور خود ارسال کرد. کایل مایر (51 در 42 توپ، با چهار مرز و سه توپ شش) و راهول (39 در 32 توپ، با چهار مرز و یک توپ) 82 دوش برای ویکت اول اضافه کردند. پس از آن، LSG چند ویکت سریع را از دست داد، اما ایستادن 45 دونده برای ویکت پنجم بین نیکلاس پوران (29 در 20 توپ، با دو توپ چهار و شش) و مارکوس استوینیس (21 توپ از 16 توپ با دو چهار توپ) به LSG کمک کرد تا به امتیاز دست یابد. مجموع متوسط

راویچاندران اشوین انتخاب بولرهای RR بود که در چهار اوور امتیاز 2/23 را گرفت. ترنت بولت، ساندیپ شارما و جیسون هولدر نیز هر کدام یک ویکت گرفتند در حالی که جادوهای اقتصادی را ارائه کردند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله