Live IPL Score، MI vs DC Live Cricket نمره: کوینتون دی کاک با وجود اوایل ویکت آغازگرهای تاول زده را به سرخپوستان بمبئی می دهد

IPL Live Score، MI vs DC امتیاز IPL: Quinton De Kock با وجود اوایل ویکت آغازگرهای سرخ پوستی را به سرخپوستان بمبئی می دهد

MI vs DC IPL Score: کوینتون دی کاک ، با وجود اردک طلایی روهیت شارما ، به حمله خود ادامه داده است.© BCCI / IPL


پس از برکناری کاپیتان روهیت شارما برای یک اردک طلایی ، کوینتون دو کاک و سوریاکومار یداو ، در حال نابودی قهرمانان دفاع از قهرمانان هند بمبئی (MI) هستند. MI توسط پایتخت های دهلی (DC) در مقدماتی 1 لیگ برتر هند (IPL) 2020 در استادیوم بین المللی کریکت دبی به خفاش اعزام شده است. حق رای دادن مستقر در بمبئی تصمیم گرفته است سه تغییر در ترکیب ایجاد کند. جاسپریت بومرا ، ترنت بولت و هاردیك پاندیا با جیمز پتینسون ، داوال كولكارنی و ساوراب تیواری در تیم بازگشتند. هیچ تغییری برای DC وجود ندارد ، از تیمی که Royal Challengers Bangalore (RCB) را در مسابقه نهایی این تیم در لیگ شکست داد. برنده این تساوی با فقدان تیم بازنده فرصت دیگری برای صعود به فینال خواهد داشت. (امتیاز MI مقابل کریکت زنده DC)

اخبار

به روزرسانی های امتیاز زنده IPL 2020 بین MI و DC ، مستقیم از استادیوم بین المللی کریکت دبی ، دبی • 20:04 (IST)

 • 20:02 (IST)

  چهار

  سوریاکومار یداو با محدود کردن تحویل نهایی ، پاورپیلم را به پایان می رساند. سوریاکومار با فاصله و زمان عالی ، توپ را در فاصله بین نقطه ، پوشش و پوشش اضافی مشت کرد.

 • 20:01 (IST)

  شش!

  سوریاکومار یداو یک ضربه شش را در زیر کمربند خود قرار می دهد و توپ را از فاصله طولانی دور می کند. راویچندران اشوین تلاش کرد تا با ایجاد وقفه در دور مسابقه ، خفاش را مختل کند ، اما سوریاکومار بی تأثیر ماند.

 • 19:56 (IST)

  چهار

  مرزهای پی در پی برای سوریاکومار یداو که از سرعت فوق العاده آنریش نورتجه برای هدایت توپ از وسط ویکت استفاده می کند.

 • 19:54 (IST)

  چهار

  Suryakumar Yadav به حزب می پیوندد ، و قبل از اینکه توپ را با دستور کامل توپ را به سمت گوشه گاو بکشد ، از آن طرف می رود.

 • 19:49 (IST)

  شش!

  کوینتون دی کاک با باز کردن شش فرصت ابتدایی ، مرزها را دنبال می کند. د كوك از زمين پايين آمد و با اعتماد به نفس كامل توپ را از روي دراز مدت به هم زد.

 • 19:45 (IST)

  چهار

  مرز پنجم نوبت برای کوینتون دی کاک که زایمان کندتری را از کاگیسو ربادا ، از طریق یک پایه مربع خالی انجام می دهد.

 • 19:41 (IST)

  چهار

  کوینتون دی کاک با وجود اخراج روهیت شارما به حمله ادامه می دهد و مرز چهارم ابتدایی خود را بدست می آورد. De Kock با برخی از کارهای عالی و عالی پا ، کالاهای تحویل داده شده را بیرون از تنه از روی جلدها بیرون کشید.

 • 19:40 (IST)

  ویکت! Rohit Sharma lbw Ravichandran Ashwin 0 (1)

  روهیت شارما ، به دنبال زایمان چاپلوس تر از راویچندران اشوین ، به دنبال یک اردک طلایی می رود. روهیت از چرخش توپ غافلگیر شد و این ضربه به پشت پا زد. کاپیتان MI تصمیم گرفت که تماس داور را که علیه او بود بررسی نکند ، و Suryakumar Yadav را به چین و چروک آورد.

 • 19:36 (IST)

  چهار

  مرز سوم در نزدیکی بازه های ابتدایی توسط کوینتون دی کاک. خفاش آفریقای جنوبی پس از یک زایمان کامل ، یک محکم مشت محکم در زمین بازی کرد و ضربه را به موقع تنظیم کرد.

 • 19:34 (IST)

  چهار

  مرز دوم برای کوینتون دی کاک که از مزایای زایمان بی محابا در بالشتک استفاده می کند. د كوك توپ را به سرعت از كنار راویچندران اشوین كه در اواسط میدان به میدان رفته بود ، دور زد و اشوین در موقعیتی نبود كه بتواند مرز را متوقف كند.

 • 19:33 (IST)

  چهار

  کوینتون دی کاک در اولین تحویل دوره ها محدودیت هایی پیدا می کند. د كوك پس از تحويل شل از استراليايي ، توپ را به زمين زد و توپ به نرده ادامه داد.

 • 19:30 (IST)

  روهیت شارما در کنار کوئینتون دی کاک ، ضرب و شتم را باز می کند

  روهیت شارما در حالی که دانیل سامس بازیکن آرام استرالیایی توپ را به دست می آورد ، در کنار کوینتون دی کاک با هم توپ را باز می کند. De Kock با اولین زایمان روبرو خواهد شد.

 • 19:29 (IST)

  آیا Rohit Sharma کاپیتان MI می تواند در برابر Kagiso Rabada تأثیر بگذارد؟

 • 19:26 (IST)

  جاسپریت بومرا شیخار داوان را بازی می کند

  جاسپریت بومرا بالاترین مصرف کننده ویکت برای سرخپوستان بمبئی (MI) بوده است ، شیخار داوان بیشترین تعداد دویدن را برای پایتخت های دهلی (DC) به ثمر رسانده است. این دو بازیکن ستاره به دنبال تأثیرگذاری در مرحله مقدماتی 1 هستند ، و یک پیروزی تضمین حضور در فینال را به دست می آورد. چه کسی این چهره هیجان انگیز را برنده خواهد شد؟
 • 19:09 (IST)

  صف آرایی

  سرخپوستان بمبئی XI: R Sharma ، Q de Kock ، S Yadav ، I Kishan ، H Pandya ، K Pollard ، K Pandya ، N Coulter-Nile ، T Boult ، R Chahar ، J Bumrah.

  دهلیان پایتخت XI: P Shaw ، S Dhawan ، A Rahane ، S Iyer ، R Pant ، M Stoinis ، A Patel ، D Sams ، R Ashwin ، K Rabada ، A Nortje.

 • 19:06 (IST)

  3 تغییر برای MI با DC بدون تغییر

  جاسپریت بومرا ، ترنت بولت و هاردیك پاندیا دوباره در لیست MI هستند و جیمز پتینسون ، داوال كولكارنی و ساوراب تیواری از بازی خارج شدند.

  DC با یک طرف بدون تغییر وارد می شود.

 • 19:03 (IST)

 • 18:53 (IST)

  برترین های فانتزی

  Ishan Kishan و Kieron Pollard در فرم خوبی برای MI ظاهر شده اند و با اعتماد به نفس خوب کار می کنند. پولارد در بازی نهایی تیم مقابل SunRisers Hyderabad (SRH) 41 توپ را در 25 توپ خالی جمع کرد که به تیم کمک می کند تا در مجموع رقابتی انجام دهد.

  شیخار داوان و کاگیسو ربادا به همین ترتیب برای DC تأثیرگذار بوده اند. در حالی که داوان بهترین گلزن DC در این فصل است ، Rabada در این دوره که در حال ادامه است ، پیشتاز جدول بازیکنان wicket-takeers است. این بازیکنان مطمئناً بهترین گزینه های فانتزی هستند و به مسابقه می روند.
 • 18:47 (IST)

  چگونه می توان پخش زنده تلویزیونی از درگیری MI vs DC را مشاهده کرد؟

 • 18:44 (IST)

  نگاه DC برای استفاده از Rohit Sharma خارج از دسترس

  شیخار داوان ، خفاش دهلی پایتخت (دی سی) اظهار داشت که تیم پس از بازگشت اخیر از مصدومیت به دنبال استفاده از فشار روهیت شارما است. روهیت در اولین حضور خود پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ ، با بازی در برابر SunRisers Hyderabad (SRH) در آخرین مسابقه لیگ IPL 2020 ، ارزان اخراج شد.
 • 18:31 (IST)

  در دسترس بودن روهیت شارما باعث تقویت مهم MI می شود

  روهیت شارما ، کاپیتان MI بخشی از ترکیب دیدار نهایی این تیم در لیگ در برابر SunRisers Hyderabad بود ، زیرا چهار بازی قبلی را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ از دست داده بود. در دسترس بودن Rohit برای انتخاب 1 ، با توجه به ضربه بزرگی که توانایی آن را دارد ، مطمئناً یک افزایش چشمگیر است.

 • 18:25 (IST)

  به نظر می رسد MI برای رسیدن به ششمین دیدار نهایی IPL است

  هندی های بمبئی (MI) 9 بار راهی مرحله پلی آف شده اند که شامل نسخه فعلی است. آنها تاکنون پنج بار به فینال رسیده اند. آیا MI با هدایت روهیت شارما می تواند با عملکرد غالب مقابل DC ، ششمین فینال را تأمین کند؟
 • 18:21 (IST)

  نگاه DC برای شکستن حذفی jinx

 • 18:12 (IST)

  درود و خوش آمد!

  به پوشش زنده ما در اولین بازی مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2020 بین مدافع عنوان قهرمانی هند بمبئی (MI) و پایتخت های دهلی (DC) در ورزشگاه بین المللی کریکت دبی خوش آمدید.

  در اینجا پیش نمایش برخورد است.

مباحث ذکر شده در این مقاله