LIVE India vs Australia 1st T20 به روزرسانی های امتیاز بازی: استرالیا برنده بازی است ، انتخاب کنید تا در برابر هند کاسه بگیرد

هند و استرالیا به روزرسانی های امتیازات زنده 1st T20: استرالیا برنده بازی است ، انتخاب کنید تا در برابر هند بازی کند

هند و استرالیا به روزرسانی های امتیاز: هند و استرالیا اولین بازی از سه T20I را در کانبرا انجام می دهند.© خبرگزاری فرانسه


روز جمعه ، 4 دسامبر ، هند در اولین مسابقه از 20 مسابقه 20 بین المللی میزبان استرالیا در Manuka Oval در کانبرا است ، محلی که بازدید کنندگان تاکنون تنها برد تور خود را در آن ثبت کرده اند. هند چهارشنبه در سومین و آخرین ODI استرالیا را با 13 بار شکست داد و گردشگران امیدوارند که پس از شکست 2-1 در سری ODI ، تغییر قالب ها شروع تازه ای داشته باشد. با شروع لیگ برتر هند ، اکثر بازیکنان هند و برخی بازیکنان استرالیا تمرینات کافی در کوتاه ترین قالب را داشته اند و تغییر شکل از فرمت 50 به 20 بیش از حد نباید مشکلی باشد. افرادی مانند مانیش پاندی ، سانجو سامسون و تی ناتاراجان احتمالاً به طور مرتب تری با هم مخلوط می شوند ، زیرا تجربه دیوید وارنر توسط استرالیا از دست خواهد رفت. D’Arcy Short ، جایگزین وارنر و افرادی مانند آرون فینچ و گلن مکسول به دنبال پر کردن این سوراخ خواهند بود. (امتیاز زنده)

اخبار

اولین به روزرسانی های زنده T20I بین استرالیا (AUS) در مقابل هند (IND) ، مستقیم از مانوکا اوال ، کانبرا • 13:12 (IST)

  آرون فینچ پیروزی را به دست آورد

  هارون فینچ ، کاپیتان استرالیایی ، در اولین T20I در کانبرا پیروز شد و تصمیم گرفت در برابر هند به میدان برود.

 • 13:10 (IST)

  میچل استارک توضیح می دهد که چرا کریکت T20 را دوست دارد

  میچل استارک ، پیکر بازوی چپ استرالیا ، در ویدئویی که روی دسته رسمی توییتر Cricket Australia قرار دارد ، دلیل اینکه کریکت T20 را دوست دارد ، توضیح داده است. جالب است که ببینیم او در اولین T20I مقابل هند چگونه عمل می کند.

 • 13:07 (IST)

  فقط چند دقیقه دور بریزید!

  فقط چند دقیقه دیگر بازی برای اولین بازی از سری T20I بین استرالیا و هند فاصله دارد. تیم برنده بازی در طول سری ODI از برتری برخوردار بود. آیا در سری T20I نیز چنین خواهد شد؟

 • 13:05 (IST)

 • 12:12 (IST)

  درود و خوش آمد!

  سلام و به پوشش زنده اولین T20I بین استرالیا و هند در Manuka Oval ، کانبرا خوش آمدید.

مباحث ذکر شده در این مقاله