LIVE India vs Australia سری 3 ODI به روز شده در امتیازات بازی: بازدید کنندگان به دنبال جلوگیری از جارو تمیز کردن در برابر میزبان های مسلط هستند

LIVE India vs Australia 3rd ODI Updates: بازدیدکنندگان به دنبال جلوگیری از جارو تمیز کردن بر علیه میزبانان غالب هستند

استرالیا در مقابل به روزرسانی امتیاز هند: استرالیا با هدایت آرون فینچ به دنبال یک جارو تمیز است.© توییتر


استرالیا در آخرین بازی ODI از سری سه مسابقه در مانوکا بیضی در کانبرا به مصاف هند می رود. میزبان یک پیروزی پاک در سری ODI را با پیروزی پشت سر می گذارد ، زیرا در دو بازی قبلی با حاشیه های زیبا پیروز شده بود. در دو بازی اول که در زمین بازی کریکت سیدنی برگزار شد ، استرالیا با 66 ران و 51 ران هند را شکست داد. این باعث می شود تا تیم هند هندی پنج شکست از روی پیراهن با فرمت ODI داشته باشد ، سکانسی که به ابتدای سری در نیوزلند در ابتدای سال برمی گردد. به دلیل مصدومیتی که در طی ODI دوم رخ داد ، میزبان از خدمات افتتاحیه دیوید وارنر ، یکی از بازیکنان اصلی در دو مسابقه تا کنون ، غافل خواهد شد. پت کامینز بیشتر برای باقیمانده پای محدود کننده استراحت کرده است. (امتیاز زنده)

اخبار

3rd ODI Live Between Australia (AUS) vs India (IND)، Straight From Manuka Oval، Canberra • 08:28 (IST)

  آرون فینچ می گوید استرالیا نگران فرم میچل استارک نیست

  میچل استارک گرانترین بولر استرالیا در افتتاحیه دو ODI در برابر هند بوده و در مجموع 147 دوش را فقط با یک ویکت واگذار کرده است. با این حال ، آرون فینچ ، کاپیتان استرالیایی از Starc حمایت کرده است تا با ادامه تور هند ، پیشرفت کند.
 • 08:16 (IST)

  مانوکا بیضی میزبان بازی دوم خود بین هند و استرالیا است

  ODI نهایی این سری ، دومین بازی است که در Manuka Oval بین هند و استرالیا انجام شده است.

 • 08:11 (IST)

  سلام!

  به پوشش زنده ما از ODI نهایی سری سه مسابقه بین استرالیا و هند ، در Manuka Oval در کانبرا خوش آمدید. میزبان در این بازی با پیروزی یک پیروزی پاک را پشت سر می گذارد ، زیرا در دو بازی اول پیروز شده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله