LIVE India vs Australia سری 2 ODI به روز شده در امتیازات بازی: بازدیدکنندگان به دنبال تساوی پس از شکست در افتتاحیه ODI

LIVE India vs Australia 2nd ODI Updates: بازدید کنندگان به دنبال تساوی پس از شکست در افتتاحیه ODI

به روزرسانی امتیاز استرالیا و هند: تیم هند برای زنده ماندن در سری ODI سه مسابقه به یک برد نیاز دارد.© خبرگزاری فرانسه


میزبان استرالیا در دومین مسابقه ODI از سری 3 مسابقه در زمین کریکت سیدنی به مصاف هند می رود. میهمانان برای زنده ماندن در این سری پس از شکست در دیدار افتتاحیه که در همان مکان با اختلاف 66 دوش برگزار شد ، به یک پیروزی احتیاج دارند. همه کاره استرالیایی ، در دسترس بودن مارکوس استوینیس برای بازی قطعی نیست ، زیرا از ناحیه جانب آسیب دیده است. استوئینیس در بازی افتتاحیه دو توپ از هفت توپ خود خارج کرد. با اسکن بیشتر مشخص شد که وی دارای “فشار جانبی درجه پایین” است. اگر استوئینیس در این بازی حضور پیدا نكرد ، ممكن است به كامرون گرین فرصت داده شود ، زیرا در كریكت های داخلی نمایش های خوبی ارائه داده است. تیم هند با هیچ نگرانی از نظر مصدومیت دست به گریبان نیست ، اما عملکرد بولرها در ODI ابتدایی نگران کننده خواهد بود. Navdeep Saini و Yuzvendra Chahal بیش از 80 دوش را در 10 بازی بیش از حد کسب کردند ، و Jasprit Bumrah 73 بار نیز نشت کرد. (امتیاز زنده)

اخبار

دومین ODI بین استرالیا (AUS) و هند (IND) ، مستقیم از سیدنی • 08:20 (IST)

  Australia vs India 2nd ODI: پخش مستقیم ، جزئیات پخش

  دومین ODI بین استرالیا و هند به صورت مستقیم در Sony Liv پخش خواهد شد. این بازی در ادامه از شبکه ورزشی سونی پخش خواهد شد.
 • 08:15 (IST)

  درود و خوش آمد!

  سلام و به همه خوش آمد می گوییم به پخش زنده دومین ODI از سری سه مسابقه بین استرالیا و هند. بازی در زمین بازی کریکت سیدنی در حال انجام است. میهمانان برای زنده ماندن در این سری پس از شکست در بازی ابتدایی با 66 دوش به یک برد نیاز دارند.

  در اینجا پیش نمایش مسابقه است.

مباحث ذکر شده در این مقاله