Lacknow Super Giants XI مقابل Gujarat Titans، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا LSG به جای مارک وود، نوین-اول حق را بازخواهد گرداند؟

نوین الحق اولین بازی IPL خود را مقابل راجستان رویالز انجام داد© BCCI

پس از شکست دادن راجستان رویالز با 10 ران، لاکنو سوپر جاینتز در مسابقه آتی IPL 2023 خود در روز شنبه، در ورزشگاه کریکت اکانا، لاکنو، مقابل گجرات تایتانز به میدان خواهد رفت. طرف رهبری KL راهول، نوین الحق را وارد حمله کرد و اولین بازیکن با ارقام 0/19 در 4 اور همه را تحت تأثیر قرار داد. ناوین به جای مارک وود بازی شد و مدیران احتمالاً با همان ترکیب مقابل مدافع عنوان قهرمانی پیش خواهند رفت.

LSG هیچ کمبودی در مبارزه خود ندارد، با کایل مایرز، نیکلاس پوران و مارکوس استوینیس که می توانند هر مخالفی را پودر کنند. مایرز در اوج در فرم هیجان انگیزی قرار داشته است در حالی که پوران و استوینیس کار را در سطح متوسط ​​انجام می دهند.

اما فرم کاپیتان KL Rahul کمی نگران کننده است. او در این فصل با نرخ ضربه 114.79 ضربه زده است. دیپک هودا، بازیکن همه کاره، هنوز نتوانسته است بازی های تاثیرگذاری را انجام دهد.

راوی بیشنوی با استعداد باهوش و آمیت میشرا کهنه کار برای LSG در بخش اسپین عملکرد خوبی دارند در حالی که Krunal Pandya نیز عملکرد برنده ای از خود به نمایش گذاشته است.

در مارک وود، آوش خان و یودویر سینگ چارک، LSG همچنین دارای بخش سرعت خوبی است. نوین الحق در اولین بازی خود در برابر RR غوغا کرد و به دنبال ادامه دادن به همین روش است.

با این حال، تایتان ها ممکن است یک مزیت روانی جزئی داشته باشند که فصل گذشته در هر دو مورد Super Giants را شکست دادند.

ترکیب پیش بینی شده LSG در مقابل GT: KL Rahul(c)، Kyle Mayers، Deepak Hooda، Marcus Stoinis، Krunal Pandya، Nicholas Pooran(w)، آیوش بادونی، نوین الحق، Avesh Khan، Yudhvir Singh Charak، Ravi Bishnoi

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله