Lacknow Super Giants XI در مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا KL Rahul و شرکت تغییری ایجاد خواهند کرد؟

لاکنو سوپر جاینتز در مسابقه IPL 2023 خود در روز چهارشنبه در ورزشگاه Sawai Mansingh در جیپور به مصاف راجستان رویالز خواهد رفت. تیم تحت رهبری KL Rahul پس از مواجهه با شکست دو ویکت مقابل پنجاب کینگز به این دیدار خواهد آمد. در طول مسابقه، کاپیتان KL Rahul اولین نیم قرن فصل خود را شکست، اما تیم به 159/8 محدود شد. بعداً PBKS با سه توپ به هدف تعقیب کرد. LSG به کایل مایرز بازیکن بازکننده خود ایمان نشان داده است، در نتیجه کوینتون د کوک، ویکت بان آفریقای جنوبی نیمکت نشین شد.

یودویر سینگ چارک، بازیکن اول بازی، همه را با آمار 2/19 خود در 3 اور تحت تأثیر قرار داد و احتمالاً جایگاه خود را در Playing XI مقابل RR حفظ خواهد کرد.

لاکنو هیچ قدرتی در ضربات خود ندارند، با کایل مایرز در راس و نیکلاس پوران و مارکوس استوینیس در وسط می توانند هر مخالفی را پودر کنند.

در حالی که مایرز کار خود را در پاورپلی انجام داد، شاید باید در مورد ایجاد شراکت پس از 6 اور اول فکر کند، به خصوص در شرایطی که دیپاک هودا در تلاش برای به دست آوردن در اوج است.

در مقابل PBKS، LSG نیز مرتکب این اشتباه شد که راوی بیشنوی با استعداد را خیلی دیر وارد میدان کرد و به ضربه‌زنان اجازه داد تا تعقیب و گریز را تا پایان فینال انجام دهند.

بیشنوی یک مشتری حیله گر با گوگولی بداخلاق است، و کاپیتان راهول ممکن است به جای اینکه او را برای اورهای مرگ باز دارد، از او در وسط استفاده کند.

در میان بولرهای سریع، LSG دارای سرعت آتشین مارک وود و آوش خان است. یودویر سینگ چارک نیز پس از یک بازی پر شور دو ویکت در اولین بازی مقابل پنجاب، به دنبال عملکرد خوب خود خواهد بود.

XI پیش بینی شده LSG در مقابل RR:KL Rahul(c)، Kyle Mayers/Quinton de Kock، Deepak Hooda، Marcus Stoinis، Krunal Pandya، Nicholas Pooran(w)، آیوش بادونی، Avesh Khan، Yudhvir Singh Charak، Mark Wood، Ravi Bishnoi

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله