Kolkata Knight Riders vs Rajasthan Royals نمره زنده بیش از به روز رسانی Match 54 T20 1 5


یک تیم اختصاصی از متخصصان در Sports.NDTV.com برای شما نمره زنده ، امتیاز کریکت زنده ، به روزرسانی مسابقه زنده را به ارمغان می آورند. پس از ۰ ove ۰ برابر ، نایت سواران Kolkata 0/0 هستند. به روزرسانی های مستقیم کارت امتیازی Kolkata Knight Riders vs Rajasthan Royals نیز در دسترس است. این یک بستر مناسب برای دنبال کردن تیم های مورد علاقه خود در لیگ برتر هند 2020 است. از طریق مسابقه امروز لیگ برتر هند 2020 ، با توپ تفسیر توپ ، شوالیه های کلکته کولگاتا مقابل راجستان رویالز ، شوالیه های کلکته کولگاتا و راجستان ، ردیابی در مورد خفاشان و بولینگ های مورد علاقه خود داشته باشید. امتیاز زنده Royals ، کارت امتیازی Kolkata Knight Riders vs Rajasthan Royals. هیجان لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید زیرا می توانید به روزرسانی های مسابقه زنده و امتیاز کریکت زنده را از طریق سیستم عامل ما دنبال کنید.

همه ما آماده هستیم تا اقدامات آغاز شود. دو داور تا وسط بیرون می روند. بازیکنان راجستان قبل از اینکه به موقعیت های احترام آور خود در میدان بپردازند ، با کاپیتان خود درگیر یک مانع هستند. نیتیش رانا و شوبمن گیل به وسط قدم می زنند تا ورودی های کلکته را باز کنند.

KOLKATA PLAYING XI – شوبمن گیل ، نیتیش رانا ، راهول تریپاتی ، اوین مورگان (C) ، دینش کارتیک (WK) ، سونیل نارینه ، آندره راسل (IN برای لاکی فرگوسن) ، شیوام ماوی (IN برای Rinku Singh) ، پت کامینز ، Kamlesh ناگاركوتی ، وارون چاكراوثی.

RAJASTHAN PLAYING XI – رابین اوتاپا ، بن استوکس ، سانجو سامسون (WK) ، استیون اسمیت (C) ، جوس باتلر ، ریان پاراگ ، رهول تواتیا ، جوفرا آرچر ، شریاس گوپال ، وارون آرون ، کارتک تیاگی.

اوین مورگان ، کاپیتان کلکته ، اعتراف می کند که به دلیل شبنم نیز می خواسته بدرقه کند. مورگان می گوید که شبی نیست که جلوی آن را بگیریم و آنها باید خوب بازی کنند. اطلاع می دهد که آندره راسل دوباره به کار خود ادامه داده و این یک پیشرفت بزرگ است زیرا او مدتهاست با این حق رای دادن همکاری می کند. اطلاع می دهد که با از دست دادن Rinku Singh و ورود شیوام Mavi ، یک تغییر دیگر نیز وجود دارد.

استیون اسمیت ، کاپیتان راجستان می گوید که شبنم در چند بازی گذشته آمده است و این دلیل اصلی تعقیب است. می گوید آنها در گذشته به خوبی تعقیب کرده اند و امیدوارند که دوباره این کار را انجام دهند. در مورد استوکس ، او می گوید که او فوق العاده بوده است و عملکرد او اعتماد به نفس در خون آنها است. اطلاع می دهد که آنها نسبت به بازی گذشته تغییری نکرده اند.

TOSS – همه ما برای چرخش سکه آماده هستیم. کاپیتان کلکته ، ائوین مورگان و کاپیتان راجستان ، استیون اسمیت در کنار داور مسابقه که سکه دارد در وسط قرار دارند. سکه بالا می رود. مورگان به Heads زنگ می زند اما به صورت Tails پایین می آید. RAJASTHAN گزینه BOWL را انتخاب کنید!

از طرف دیگر ، راجستان می تواند در مرحله پلی آف حضور داشته باشد اما آنها به یک پیروزی بزرگ نیاز دارند و امیدوارم که نتایج دیگر به نفع آنها باشد. در ابتدا آنها باید کاری را که در دست آنها است انجام دهند. آنها در دو بازی وینیگ بازی می کنند و به دنبال این هستند که پرواز خود را به خانه برسانند و پرواز خود را به تاخیر بیندازند. آیا اسمیت می تواند یک گل را از مورگان بدست آورد یا کلکتا فصل خود را با اوج به پایان می برد؟

سلام و خوشامدگویی به دومین مسابقه دو ضرب نهایی یکشنبه در حالی که کلکتا به راجستان می رود. هر دو طرف می توانند به 14 امتیاز برسند اما باخت های سنگین کلکته در گذشته بدان معنی است که احتمال اینکه آنها در 4 تیم برتر قرار بگیرند از نظر ریاضی امکان پذیر است اما عملاً بسیار دشوار است.

مباحث ذکر شده در این مقاله