Kolkata Knight Riders vs Lucknow Super Giants: XIs پیش بینی شده برای هر دو طرف در مسابقه IPL 2023

Lucknow Super Giants که قرار است با پیراهن سبز و قهوه‌ای نمادین غول‌های محلی موهون باگان پوشیده شود، خود را در خانه می‌بیند و می‌خواهند جایگاه پلی‌آف خود را با شکست دادن یک شوالیه سوار کلکته در آخرین بازی IPL، در باغ‌های ادن، کلکته، مهر و موم کنند. شنبه. تیم میزبان واقعی در این مورد، KKR، نه تنها از ناامید شدن در شرایط شکایت کرده است، بلکه مشکلات آنها عمیق تر می شود، زیرا برای یافتن یک ترکیب برنده کامل در یک فصل پر از افت و خیز تلاش کرده اند و هفت شکست را تحمل کرده اند. از این هفت، چهار باخت در باغ عدن بود.

صرف نظر از ضربه زدن، که به نظر می رسد هنوز کار در حال پیشرفت است، بخش بولینگ، به خصوص بخش سرعت، تجربه بسیار کمی دارد.

در زمین بازی، آنها با برخی از تلاش ها خود را مسخره کرده اند که نشان می دهد قهرمانان دو دوره نشان داده اند که در این سطح “تعلق” ندارند.

با حسن نیت، برخی درخشش های فردی از رینکو سینگ و وارون چاکروارتی، KKR هنوز خوش شانس هستند که توانسته اند کمپین خود را در فصل “دمیدن گرم و سرد” زنده نگه دارند.

با ترافیک سنگین وسط جدول، احتمال اینکه چهار تیم در 14 امتیاز قفل شوند وجود دارد و تیمی که نرخ خالص بالاتری دارد به پلی آف راه پیدا کند.

KKR با 12 امتیاز نه تنها باید با اختلاف زیادی پیروز شود، بلکه باید به پنجاب کینگز (در مقابل راجستان رویالز)، گجرات تایتانز (در مقابل رویال چلنجرز بنگلور) و سان رایزرز حیدرآباد (در مقابل هندی های بمبئی) تکیه کند. تا در مسابقات مربوطه خود پیروز شوند.

با این حال، LSG مجبور نیست آنقدر در مورد سناریوهای ریاضی نگران باشد، زیرا یک برد برای آنها کافی است تا جایگاه خود را در پلی آف پشت سر هم قطع کنند.

در حالت حرکتی نیز، LSG بسیار برتر از KKR مبارز به نظر می رسد که برای وارد شدن به صحنه در خانه خود تلاش کرده است.

KKR Predicted XII (از جمله پخش کننده ضربه): رحمان الله گورباز (دوزش)، جیسون روی، ونکاتش ایر، نیتیش رانا (ج)، آندره راسل، رینکو سینگ، شاردول تاکور، سونیل نارین، وایبهاو آرورا، هارشیت رانا، سویاش شارما، وارون چاکاراوارتی

LSG Predicted XII (از جمله پخش کننده ضربه): کوئینتون دی کوک (دبلیو)، دیپاک هودا، پراک منکاد، کرونال پاندیا (ج)، مارکوس استوینیس، نیکلاس پوران، آیوش بادونی، نوین الحق، راوی بیشنوی، سواپنیل سینگ، محسن خان، کریشناپا گوتهام

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله