Knight Riders XI در مقابل SunRisers Hyderabad، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا Litton Das اولین حضور خود را خواهد داشت؟

شوالیه سواران کلکته (KKR) در حالی که در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 در باغ ادن به مصاف سان رایزر حیدرآباد می روند، به دنبال هت تریک هستند. KKR پس از متحمل شکست در اولین بازی خود در فصل، دو قهرمان غیرمحتمل در دو مسابقه پیدا کرد تا کمپین خود را راه اندازی کند. اول، طوفان شاردول تاکور با خفاش بود که رویال چلنجرز بنگلور پر ستاره را غافلگیر کرد، زیرا توپ 29 توپ 68 بولینگ همه‌جانبه، KKR را به اولین برد خود در این فصل، یک پیروزی غالب 81 ران، هدایت کرد. سپس رینکو کم حاشیه پس از انجام بزرگترین سرقت در تاریخ T20 با به ثمر رساندن 31 ران در آخرین اور برای پیروزی در یک مسابقه، به طعم فصل تبدیل شد.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی KKR XI در مقابل SRH باشد:

KKR ترکیب های ابتدایی مختلفی را در سه مسابقه تاکنون امتحان کرده است و احتمالاً دوباره در برابر SRH تغییر خواهد کرد. جیسون روی، بازکننده انگلیس و لیتون داس، بازیکن بنگلادش، می‌توانند مستقیماً به ترکیب اصلی تیم اعزام شوند.

آنها احتمالا جایگزین رحمان الله قرباز و آندره راسل خواهند شد. گورباز تا اینجای کار امیدوارکننده به نظر می‌رسید، اما می‌توان آن را قربانی کرد تا راه را برای باتجربه‌ها باز کند. از سوی دیگر، راسل فصل گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشت و هنوز نتوانسته است تا اینجای کار به میدان برود.

در همین حال، نارایان جگادیسان ممکن است دستکش های نگهبانی را بپوشد. در ردیف میانی، ونکاتش ایر و نیتیش رانا توسط رینکو سینگ انفجاری همراه خواهند شد. پیروزی KKR که در حال حاضر در جایگاه سوم قرار دارد، ممکن است آنها را به بالای جدول برساند.

سونیل نارین و شاردول تاکور عمق بیشتری به ضربه زدن KKR می‌دهند در حالی که اومش یداو و لاکی فرگوسن هدایت حمله سرعت را بر عهده خواهند داشت. Varun Chakravarthy تنها اسپینر متخصص برای قهرمانان دو دوره خواهد بود.

KKR پیش بینی XI در مقابل SRH: جیسون روی، لیتون داس، ان جاگادیسان، ونکاتش ایر، نیتیش رانا، رینکو سینگ، سونیل نارین، شاردول تاکور، اومش یاداو، لاکی فرگوسن، وارون چاکروارتی

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله