Knight Riders XI در مقابل SunRisers Hyderabad، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا جانسون چارلز شانس خود را خواهد داشت؟

Kolkata Knight Riders (KKR) در دیدار با SunRisers Hyderabad (SRH) در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) در استادیوم بین المللی راجیو گاندی در حیدرآباد به دنبال بازگشت به مسیرهای پیروزی هستند. KKR در بازی قبلی خود مغلوب گجرات تایتانز شد و در حال حاضر در رده هشتم جدول امتیازات قرار دارد. KKR در اولین دیدار خود در این فصل به طور کامل توسط SRH شکست خورد و هری بروک اولین قرن خود را در مسابقات به ثمر رساند. قبل از بازی در روز پنجشنبه، KKR، جانسون چارلز را به عنوان جانشین لیتون داس انتخاب کرد. ورود چارلز باعث تقویت روحیه در اردوی KKR خواهد شد زیرا قهرمانان دو دوره به دنبال کسب جایگاه پلی آف هستند.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی XI KKR در برابر SunRisers Hyderabad باشد:

هم جیسون روی و هم رحمان الله گورباز فرم خوبی را در اوج نشان داده اند اما مدیران تنها می توانند یکی از آنها را بازی کنند. به احتمال زیاد قرباز با مصدومیت روی به میدان می رود.

نارایان جگادیسان با گورباز در صدر جدول شریک خواهد شد، در حالی که ونکاتش ایر به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار برای سویاش شارما لگی بازی خواهد کرد.

KKR از بازیکنان درجه متوسط ​​خود، به ویژه کاپیتان نیتیش رانا و آندره راسل، انتظار تسلط بیشتری دارد. رینکو سینگ به طور مداوم در حال گلزنی است، از جمله یک توپ 31-58 در برابر SRH در اولین دیدار فصل.

مدیریت به سونیل نارین ایمان نشان داده است، علیرغم اینکه هند غربی هنوز به زمین نرسیده است. با این حال، دیوید ویز ممکن است جایگاه خود را در تیم از دست بدهد.

تیم ساوتی یا لاکی فرگوسن ممکن است جایگزین ویز شوند و چارلز احتمالاً برای این بازی در دسترس نخواهد بود.

هارشیت رانا در اولین بازی خود خوب ظاهر شد و به احتمال زیاد دوباره شروع خواهد کرد.

اسپین سه گانه وارون چاکاراورتی، نارین و سویاش موثر بوده است اما نیاز به حمایت از سوی بول داران سریع دارد.

KKR پیش بینی شده یازدهم مقابل SRH: رحمان الله گورباز، ن جاگادیسان، نیتیش رانا (سرباز)، آندره راسل، رینکو سینگ، سونیل نارین، شاردول تاکور، تیم ساوتی، هارشیت رانا، وارون چاکاراوارتی، سویاش شارما

موضوعات ذکر شده در این مقاله