KL Rahul هواداران خود را به “نیمکت نشینان” تیم هند معرفی می کند. به عکس مراجعه کنید

استرالیا در مقابل هند: KL Rahul طرفداران خود را به

KL Rahul تصویری با هاردیک پاندیا و مایانک آگروال منتشر کرد.© اینستاگرام


KL Rahul ، که جمعه با خفاش با نیم قرن در افتتاحیه سریال Twenty20 International (T20I) در کانبرا بازی کرد ، روز شنبه در شبکه های اجتماعی شرکت کرد تا طرفداران را به نیمکت نشینان تیم کریکت هند معرفی کند. KL Rahul چند تصویر از خود را با Hardik Pandya و Mayank Agarwal به اشتراک گذاشت. در تصویر اول ، کریکت های هند می توانند از یک قطار سواری لذت ببرند در حالی که در عکس دوم ، KL Rahul و Hardik با ابزارهایشان کلیک شده است. “نیمکت های عقب” ، KL Rahul این تصاویر را زیرنویس کرد.

اخبار

هند به لطف نمایش های استثنایی بولینگ از اولین T Natarajan و یوزوندرا چاهل جانشین ضربه مغزی ، اولین T20I را با 11 بار بدست آورد. هر دو بولر هر کدام سه ویکت را برداشتند.

به غیر از نیم قرن KL Rahul ، راویندرا Jadeja یک ضربه سریع 44 زد که فقط 23 توپ از دور خارج نشد. دوره ابتدایی او از پنج مرز و حداکثر تشکیل شده است.

در آخرین بازی هند از حریف توپچی میچل استارک به جادجا ضربه زد.

Jadeja ، که از سرگیجه در اواسط وقت استراحت شکایت داشت ، توسط Chahal برای تعقیب و گریز استرالیا و مرد پا چرخنده جایزه مسابقه به دلیل گرفتن سه ویکت برای 25 دوش از طلسم چهار برابری خود ، زیر زمین قرار گرفت.

تبلیغ شده

در اواخر روز ، Jadeja از سری T20I محروم شد و هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) بولر سریع Shardul Thakur را به تیم هند اضافه کرد.

دومین T20I این مجموعه در حال اجرا روز یکشنبه در Cricket Ground سیدنی پخش می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله